Do czego dążysz lub co chcesz osiągnąć?

Jak tam u Ciebie z ambicją i wyzwaniami?

3 polubienia

Czekaja na lepsze czasy
Na razie ambicja ogranicza się do zachowania stanu rownowagi psychicznej. :partying_face::rofl::face_with_head_bandage:

2 polubienia

Ambicje zostały rozwalone przez realia. Często dochodziło do podcinania skrzydeł przez co w pewnym momencie marzenia ustąpiły stabilizacji.
Cóż, życie.

Obecnie dążę do tego by dożyć sędziwego wieku w zdrowiu i radości. By mieć stałe pieniędze.
Skończę ostatecznie w dps. Jak większość z nas. Chyba że bozia się zlituje i zaoszczędzi nam wieloletniego leżenia i cierpienia.
Zdrówko
:beer:

3 polubienia

Zdrówko :heart:

Coraz wiecej krajow wprowadza prawo do godnego odejscia czyli zezwala na pomoc przy samobojstwie.
Na szczescie jest to kontrolowane, bo zwolenniczką eutanazji nie jestem.

2 polubienia

Ambicja? Starac się nadążać za niemozliwym - czyli zrozumiec otaczajacy mnie swiat. Ktory ostatnio zwariował.

2 polubienia

Woda w proszku.

.no need to ask.

1 polubienie

Tak w ogóle?
Wyzwania chyba na dzisiaj,raczej.
Niczym zdobycie szczytu…
Ale takze regularnie mierze czas przy pewnym podejzdzie na rowerze.
To takie male,osobiste sprawki.Grunt by byc lepszym a nie opadać z sił…
Kiedyś w pracy,pracowalem nad wymową…Aż mnie ciary przechodza,co to była za mordęga,pozbycie sie regionalizmu,akcentu…
Inna sprawa że dobry wykładowca/aktor,procentuje do dzisiaj!
Plus pewna poetka…
Osadzona w wózku,piła jak my…Ale jej wrazliwość,właściwie każda rozmowa z nią…Jej spostrzegawczość aż peszyła.
Ona byla zawsze o krok z przodu…Nim w ogóle sprecyzowałem myśl…
Nie powiem Ci nic więcej bo tutejsze mendy nie śpią…
Nie mam juz tego stosunku do forum co jeszcze pare miesiecy temu. :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Wow…o tej porze taka samokrytyka :thinking:

.szacun.

1 polubienie

Do Wszystkich

Powyższa konfiguracja liter usilnie próbuje zrobić z forum prywatny folwark autora tej konfiguracji. Użytkownicy poustawiani są według hierarchii i podzieleni na lepszy i gorszy sort, a pomiędzy nimi jest jeszcze coś niezdefiniowanego.
W tej sytuacji nie mogłem oprzeć się pokusie, by przypomnieć, że tego typu praktyki kolidują z ogólnie zatwierdzonym REGULAMINEM.

Z nadzieją, że w przyszłości wszyscy użytkownicy Pytamy, będą się do tego REGULAMINU stosować,

Pozdrawiam

ZiraaeL

DEKALOG

  1. Należy pamiętać, że każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny. Ma inną wrażliwość, różne pasje, poglądy i zainteresowania. To czyni nas wyjątkowymi. O tym kim jesteśmy nie świadczy wykształcenie, majątek, wygląd, talent, ale to jak traktujemy drugiego człowieka. Szanujmy siebie nawzajem!
  2. W trosce o poziom dyskusji i kulturalną wymianę poglądów Użytkownicy proszeni są o przestrzeganie zasad ogólnie przyjętej netykiety.
  3. Wypowiadaj się w sposób kulturalny. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych, również w postaci skrótów i ilustracji. Nie rozpowszechniaj treści naruszających dobra osobiste Użytkowników forum. Miej również świadomość, że decydując się na ujawnienie prywatnych informacji o sobie na forum, informacje te automatycznie stają się informacjami publicznymi.
  4. Staraj się pisać na temat. Użytkownicy, którzy nie życzą sobie odbiegania od tematu mają tę opcję zaznaczoną w swoich profilach.
  5. Nie publikuj gróźb, oszczerstw, i napastliwych wpisów naruszających dobra osobiste lub wolność obywatelską, propagujących nietolerancję, przemoc, nienawiść na tle rasy, religii, orientacji seksualnej, płci itp.
  6. Nie prowokuj innych Użytkowników forum w celu świadomego wywołania negatywnej reakcji (tzw. trolling).
  7. Nie wywołuj w swoich wypowiedziach Użytkowników, którzy sobie tego nie życzą.
  8. W przypadku naruszenia zasad Administratorzy i Moderatorzy mogą zastosować progresywną dyscyplinę w postaci:
    przeniesienia wpisu
    usunięcia wpisu
    zablokowania konta na krótki czas
    24 – godzinnego bana
    48 – godzinnego bana
    tygodniowego bana
    dwutygodniowego bana
    zawieszenia lub usunięcia konta.
  9. W przypadku rażącego lub systematycznego naruszenia regulaminu forum Użytkownik, może zostać zablokowany bez wcześniejszego ostrzeżenia.
  10. Od decyzji moderatora Użytkownik może się odwołać do zespołu moderatorów, wysyłając prywatną wiadomość do grupy „moderatorzy” lub do administracji. Jeżeli odwołanie zostanie uznane, Użytkownik otrzyma odpowiedź, a oryginalna decyzja moderatora może zostać zmieniona.
  11. Administracja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści publikowane na forum, za treść wstawioną na forum odpowiada autor wpisu.
1 polubienie

Drodzy uzytkownicy @collins02 , @ZiraaeL . Bardzo prosze swoimi animozjami nie zasmiecac skadinad ciekawego pytania koleżanki @Ajko.

1 polubienie

Żeby jasność była. Nie żywię żadnych animozji do użytkownika @collins02 Skąd takie bezpodstawne zarzuty? Nie podoba mi się jedynie konfiguracja liter, którą znajomością języka polskiego zdołałem odszyfrować. Jest niezgodna z regulaminem w kilku punktach. Jest mi obojętne, kto jest autorem tej konfiguracji. Nie oceniam jej autora, a samą konfigurację i wynikły z niej przekaz.

1 polubienie