Do kogo napisać PROŚBĘ O DESZCZ?

Nie pamiętam już,kiedy padało w moim mieście.
Chyba coś minimalnie pokropiło w LANY PONIEDZIAŁEK…

2 polubienia

Do prezesa😜 mozesz, umyc samochod, okna albo zrobic pranie
Pewne plemię afrykańskie nawiedziła okrutna susza. Padając z pragnienia udali się do plemiennego szamana z prośbą o pomoc. Szaman ów wyszedł z lepianki i patrząc po tłumie współplemieńców pyta:
-Kto ma wodę?
Nikt się nie zgłasza to powtarza:
-Kto ma trochę wody?
Nieśmiale zgłasza się jeden z członków plemienia i podając bukłak wody mówi:
-Ja mam jeszcze trochę.
Szaman niewiele myśląc wylał wodę do miseczki, ściągnął koszulę i zaczął ją prać. Mieszkańcy wioski patrzyli ze zgrozą. Wyjął koszulę z wody, wykręcił i wodę wylał w krzaki. Znowu pyta:
-Kto ma jeszcze jakąś wodę?
Kolejny osobnik podając mu bukłak mówi:
-Mnie zostało jeszcze pół…
Szaman wziął wodę, wlał do miski i wypłukał koszulę. Wodę wylał, a koszulę powiesił na sznurku.
Kiedy mieszkańcy wioski chcieli się na niego rzucić zaczęły napływać ciężkie chmury i rozpadał się deszcz.
Szaman na to:
-Zawsze, kurna, pada, jak pranie zrobię…

5 polubień

do mnie :upside_down_face:

1 polubienie

Tutaj masz odpowiedź :slight_smile:

3 polubienia

Pis kiedyś się o to modliło…

3 polubienia

A potem mieliśmy powódź ! :slight_smile:

nie te lata. mówiłem później

A u mnie padało wczoraj w nocy.

1 polubienie

U mnie trzy dni temu…Walneło,zostawilo dziure w dachu i poszlo sobie…Mam wolne wiec nie wiem czy cos z tym zrobiono ale zakladam ze nie :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Polska plagami stoi. Koronawirus, pożary w Czarnobylu i susza. Brakuje tylko czerwonych rzek.

Polska parowkami stoi
Brakuje tylko musztardy
i piwa

Brak alkoholu byłby dla homo sapiens gorszy od apokalipsy.

cos w tym jest?
tam gdzie na czas zarazy zgarnieto bezdomnych (razem z ich skromnym dobytkiem i zwierzetami), sa nakarmieni, wino w ilosciach rozsądnych i metadona dla uzaleznionych od pochodnych opiatow
to sa tez ludzie.
na szczesliwych nie wygladaja, ale to sa ludzie zaprawieni w bojach

Są rzeczy,o których nie wiemy?
A może ktoś nam źle życzy?
:thinking:

https://www.antyradio.pl/News/Burza-piaskowa-jak-z-filmu-nawiedzila-Lubelszczyzne-Jakby-epidemii-bylo-jeszcze-za-malo-WIDEO-40661?fbclid=IwAR2n7k0zw0V0VdxSvZK5f1J0u3YsTqabfOzklhCcMP7rCtVnF51stlA-UhE