Do przerwy 0:2

A w Milanie psy na nim wieszają(Leao) ;>

Polska-Chrowacja 3:3

No i wyszedł z tego świetny mecz!
Dramaturgia już tak dawno niewidziana że nawet nie próbuje sobie przypomnieć…
Moim zdaniem, racje i to całkowitą,mial chorwacki selekcjoner w przedmeczowych wywiadach, kiedy stwierdził że polska drużyna,jesli tylko przekroczy środkowa linie boiska,może być groźna dla każdego.
I tak,poczawszy od końca pierwszej polowy,dokladnie było.Plus świetna bramka na otwarcie…
Niestety były tez minuty koszmaru w starym stylu.Od 20 do bodaj 27.Trzy bramki w kilka minut,w tym dwie stracone w stylu San Marino…Podtrzymuje swoją opinie ze Dawidowicz nigdy nie powinien grać w kadrze!!!Podobnie jak Walukiewicz ale to już chyba mamy załatwione :roll_eyes:To chyba najsłabsza defensywa w historii a pamietam to mniej więcej,od 1970 roku…
Ten punkt będzie się liczył w końcowym rozrachunku, tym bardziej że na Szkotów trzeba teraz bardzo uważać.Im nigdy nie robiło,gdzie grali.U siebie czy na wyjezdzie.A grają teraz lepiej niż na początku!
Nasz prawdziwy skarb czyli N.Zalewski wzbudził zachwyt angielskich komentatorów do tego stopnia ze w drugiej połowie tylko, nie stad,ni zowad,M.Bułka wzbudził przez chwile, podobny aplauz.Nasze szczęście że teoria Tomaszewskiego,sprawdza się niemal w każdym meczu.Bramkarz pokazuje na co go stać jedynie gdy nie marznie miedzy słupkami.Dobrze ze się chłopak otrząsnął bo zanosiło się na kompromitacje…
W efekcie, chyba najlepszy mecz Polaków,od czasu mundialowej potyczki z Francja.

1 polubienie

Jak zrobiło się 1:3 chciałem dooglądać do końca I połowy, ale, jak na złość nasi strzelili drugą bramkę. No to oglądałem dalej i doczekałem się remisu.

2 polubienia

Tym razem golami podzielili sie równo, bez prezentów.

Jak na zlość?
Czasem trudno się połapać,czego oczekuje się dzisiaj od tej drużyny :thinking:

Wiesz, Mundial za pasem, stara kadra się wykrusza .
Nie traktowac tych rozgrywek ulgowo, ale tez nie tragedia.
To jest test zarowno dla selekcjonera jak ewentualnych graczy.
A juz na pewno omijac dzialy sportowe na wp i interii.

Akurat na wp. pojawiają się często ciekawe felietony D.Tuzimka.Musze przyznać ze czytam z zainteresowaniem .Czasem aż przypominają się stare felietony Rafała Steca z GW…

Ja pisze o codziennych zapychaczach typu news, felietony to oddzielna kategoria.