Do przerwy 0:2

Nim będzie o meczu,coś o czymś/kimś więcej wartym,moim zdaniem.
W kadrze Portugalii biega po boisku R.Leao.Być może coś przegapiłem bo ostatnio piłce nie poświęcam czasu niemal wcale.Ale ten gość…
To samo nazwisko co…bramkarz Brazylii w 1974 roku.Tamten to Emerson Leao…Ten…Jeszcze nie wiem :innocent:Rodrigo? :wink:
Otóż ten właśnie Leao,zafundował nam bramke po pieknej akcji a’la Klinsmann za najlepszych czasów!Koledzy dokończyli ale jego rajd to esencja pięknej piłki!
Polacy grają swoje.Koszmarna obrona jakichś wzietych z łapanki,przegrywów wśród których wyróżnia się imć Bednarek którego każde wejście aż cuchnie stratą bramki…
Im dalej od bramki,tym lepiej ale…Co to za pociecha skoro po straconym golu,nastepuje wznowienie a piłkarz który"nieopatrznie" znalazł sie na połowie przeciwnika,myśli jedynie o tym,jak zagrać do tyłu :rage:
Ok. 30 minuty było troche fajnego szumu ale…Dlaczego mając kilku niezlych ofensywnie graczy,nie potrafimy zrobić z tego realnej sily uderzeniowej?
Ani Brazylia,ani Portugalia ani nawet Hiszpania,nigdy nie słynęły z defensywy.Wystarczyła jakaś ,nawet siermiężna ale jednak,normalność. by ci w ataku,mogli czynić cuda że"bajko ty moja"!
Nam to na razie nie grozi.

1 polubienie

Ja dzis sprawdazlam poczte na wp. Sensacyjny tytul jako pierwszy?
Pobierz skompletowal reprezentację. Z łapanki chyba?

Piękny mecz.Nasi pokonali nawet własnego bramkarza :wink:

1 polubienie

Nie wiem co powiedzieć…
Z jednej strony stojąca w miejscu,nieruchawa ekipa średniaków,pozbawionych jakichś porywów ambicji a z drugiej znudzeni Portugalczycy,których można było ograć…
Pomylone rozgrywki chyba jednak…No coś tu nie gra!
W dodatku nieszczesny Probierz zdejmuje w kluczowym momencie,jedynego,jako tako kreatywnego piłkarza [Zalewski].
Coorna…Zagraniczny psychol,[Santos],w dodatku śmierdzący ponoć na kilometr,zle…Polska myśl szkoleniowa,zle…
Nie szukajmy jednak usprawiedliwień,na gwałt.
Górski miał w czym wybierać.Dzisiaj nie ma w kim bo każdy nastepny selekcjoner dostaje w pakiecie jakieś odrzuty z lig europejskich a ilość Polaków do dyspozycji, skurczyła sie o niemal 70%.Z których ponad polowa nie nadaje sie do gry w tzw.“ekstraklasie”.
No to sie tzw. selekcjoner rzucił na murzynków.Ani oni gorsi ani lepsi.Po prostu,żadni…
Polska myśl szkoleniowa,psia krew…

1 polubienie

Jakie to szkolenie? Jak w komentarzach na wp wazniejsze jakim autem kto zajechal i jaką podkoszulke dostał?

1 polubienie

Są w lidze,pewne regulacje,zmuszające do szkolenia młodzieży.Plus obecność w składach na mecz,jakiejś tam,grupy wiekowej.
Chyba jednak dotyczy to 2 ligi bo ostatnio,o czym już pisałem chyba trzy razy,nic takiego w tzw. ekstraklasie,miejsca nie ma.A pieprzony Raków Częstochowa,bije pod tym względem,rekordy…
Jeśli natomiast,masz na myśli poziom selekcjonerów…
Tu sprawa jest grubsza bo jesteśmy ewidentnym popychadłem Europy.Daliśmy sobie wciskać Portugalskich blagierów,płacić im miliony podczas gdy reszta sie chyba śmiała przy piwie.
A potem stawiamy na niedouczonego eleganta który z młodzieżówki próbuje cuda wykrzesać…Bo kiedyś Smudzie takie krotochwile wychodziły,prawda?
Tu brak jakiejkolwiek myśli.Pan Kazimierz się w grobie przewraca!
Piłka nożna nigdy nie pachniała inteligencją ale każda głupota ma swe granice.Obawiam się że…Aaaa tam,zostawmy to.

1 polubienie

Mnie to zastanawia, kraj duzy, a sport rozlozony na łopatki?
Bo to nie tylko piłka nożna. Jedna Iga nie zalatwia sprawy. A ja tak sie zastanawiam? Wnuk mojej dobrej kolezanki chodzi na poszkolne zajecia właśnie piłka nożna, ale juz mu podpowiadaja, żeby sie na siatkowke lub koszykówkę przestawil, bo nastolatek wyrósł na prawie 1.90. a jeszcze rośnie. Chude to jak patyk a je za czterech.
Jemu by się marzyla szkola sportowa, ale czy takie w Polsce są? I tak ma dobrze, że na stadion Startu dwa przystanki z domu. Ale tam tez warunki spartanskie, bo nawet szafek nie maja na ciuchy, a prysznice po treningu? Fanaberii się zachciewa?

2 polubienia

Z pewnością,były.W tym słynna swego czasu,poznańska “13”
Teraz ,nie mam pojecia…Córka poszła inną drogą a z mediów nic sie nie dowiesz,o ile nie kopią po ryjach…
Chodzi o Start Łódz?
Kiedyś grali w 2 lidze więc,coś na zasadzie np. Olimpii Pń,musi istnieć…Z drugiej strony,pewnie ruina…

Nie wiem?
Kiedys tam teren byl otwarty teraz ogrodzili. O tych szafkach wiem z tylko z opowiadania. A byl to fajny obiekt sportowy z krytym basenem i dwiema halami boisko do pilki recznej i siatkówki. I sporo trenu gdzie mozna bylo rowerem pojezdzic, Co jest teraz? Byly tam przepychanki kto to ma utrzymywać, stoi pewnie w czesci ruina, ale w piłkę graja. Ostatnio co wiem jakis szarlatan założył spółkę o tej samej nazwie SKS Start i usilowal ludzi naciagnac na przerobienie terenu na blokowisko. Ale to bylo jeszcze przed covidem.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1150674/nowa-metoda-na-krycie-slabosci-szukac-w-nieskonczonosc.
Mogłem się nie wysilać.Tuzimek napisał to z urzędu i zgadzam się z nim w 100%!

Gra polskiej drużyna była w tym meczu koszmarem. Tak jak i w innych. Chyba wreszcie odpuszczę sobie oglądanie tej żenady. Dostaliśmy po dupie od drużyny, która nawet zbytnio się nie wysilała, by wygrać. I wcale mnie nie dziwi, że Bednarek zrobił samobója. Jeżeli ktoś taki jest szefem defensywy, to nie mamy prawa wygrywać. Ale, w zasadzie reszta od niego dużo nie odbiegała. W Polsce nie ma już piłkarzy nożnych.

Dla pocieszenia zapodam, że zima za pasem…, tu dopiero czeka nas “pasmo sukcesów”… :joy: :rofl:

1 polubienie

A mnie właśnie Kiwior zaskoczył swoim wejściem.Wieszałem na nim psy ale,moim zdaniem,nauczył się znacznie szybciej i więcej w Arsenalu niż Bednarek w Southampton.
W obronie,jak w brydżu,potrzeba jednak 4.Jak widze Dawidowicza to mnie rozpacz ogarnia.Fizyczny muł jak zresztą tradycja w Polsce wskazuje…
Odgrzebano Wałukiewicza…Po co???
Po te grymasy nędzy na twarzy?
Po co ci ludzie w ogóle na boisko wychodzą?

1 polubienie

Słaby mecz

Kwestia punktu widzenia.
Ale faktycznie,5 minut zachwytu na możliwych 90 to troche mało.W dodatku to Leao zachwycal…

1 polubienie

A fryzurka Cristiano i auto Szczęsnego? :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

No i zwracanie na to uwagi właśnie mnie wcoorvia…Nie stać nas na to.

Ja to przy takich wstawkach to sama niewiem, czy smiac sie czy płakać?
Celuje w tym zwlaszcza wp.pl
Tam “wiadonosci sportowe” to zaczynaja sie i czesto kończą w co kto byl ubrany i czym jeździ.
Odroznic to od dzialu zwanego tam bodajrze pudelek trudno., :japanese_ogre:

1 polubienie

Zarówno Polacy jak i Portugalczycy strzelili po dwie bramki, pomimo to przegraliśmy … dziwne. :thinking: :upside_down_face:
Poza tym przez ten ofensywny styl gry naszych bardzo odczuwalny był brak Lewandowskiego w obronie … :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Bednarek nadrabiał w “ataku”… :rofl:

1 polubienie

O tego jego nadrabiania w ataku kilku kibiców doznało ataku … :grin:

2 polubienia