Do woja marsz, do woja?

No to nam leśne dziadki obrodzą :wink:

3 polubienia

To normalne. W ten sposób imperium Rydzyka jest legalnie pompowane przez wszystkie spółki skarbu państwa. Np PZU, zamieszxza w Naszym Dzienniku całostronicowe reklamy. A że grupa docelawa nie ta? No cóż!

4 polubienia

W zamian media Rydzykowe będą zachęcać do głosowania na PiS w wyborach.

2 polubienia

image

1 polubienie

My patrzymy na te wszystkie zera po cyfrze,okiem przecietnego obywatela.Pismaki o tym wiedzą i tak to działa.Przeczytasz i szlag Cie trafia.I o to chodzi publikującemu.Masz czytac,masz klikać…
W rzeczywistości te kwoty są olbrzymie jedynie wtedy gdy pomyślisz,ile można za takie pieniądze dobrego zrobić,zamiast np. finansowania parapolitycznej i społecznej kanalii.
No ale w takim świecie żyjemy.Nie tylko my.

6 polubień

Spoko, może się pozagryzają o tę kasę a my nawet o tym nie wiemy. Jednak sprzedaż czasu w formie pracy jest dość dobrym pomysłem, bo jakoś normuje (słabo,bo słabo) przepływ gotówki. a tu…a to wille kupią zamiast dać uczycielom a to reklamę bez sensu. A to każdy by tak znich chciał…

? :thinking:
Nic nie wskazuje na to by śię gryzli…Wręcz przeciwnie.
Obie strony zapewne są szczęśliwe że kasa zostaje w rodzinie.Jak w mafii.
Kontrolowane państwo w tym przeszkadzać nie będzie…Żyć,nie umierać :roll_eyes:

3 polubienia

Z tymi zerami to sa zera i Zera.
Ile kosztuje gospodarke polska to ostatnie?
Tylko przy takiej “strukturze wydatków” i ekonomistach spod znaku Pinokia, to może lepiej, że tych unijnych pieniędzy nie ma?

2 polubienia

Takie kwoty by mogły uratować ileś ludzi w tej wojnie, która toczy się obok. Ale jestem naiwna :frowning:

1 polubienie

Wcale nie.
Uważam że może nie dosłownie ale to dobry i bardzo fajny kierunek myślenia.
Tym bardziej że swiat szybko się oswoił z ukrainskim holocaustem.
To teraz tylko jeszcze jedn news,co wieczór…
Inna sprawa ze to cena jaką media placą za swą kłamliwą propagande.Wiecej prawdy było wobec Sadama i o jego zbrodniach na Kurdach.I wogóle,im dalej od nas,tym chyba więcej prawdy było

1 polubienie

To jest druga strona medalu - ja wiem, ze difinansowania unijne sa kontrolowane i podlegaja okreslonym procedurom jesli chodzi o ich wydatkowanie. Zwlaszcza teraz, kiedy sa starania o przyjecie wspólnej polityki antyinflacyjnej.
Ale zawsze umiejetna propagandą mozna sie podeprzec i piers do orderów wystawic “bo to my”. Ciemny lud to kupi.
Ja na temat tych niemieckich czolgow tez mam nieco inne zdanie niz szczekaczka TVPiS.
Ta sprawa ma dla mnie drugie dno. Że one (Leopardy, a nawet Abramsy) będą to nie ulegało watpliwosci. Ale kto i co na tym swojego ugral? Za jakis czas sie dowiemy.

3 polubienia

Był taki profesor, który przewidział tę wojnę. Teraz jego syn jest w Polsce ambasadorem. Ale świat i politycy są pazerni i nikt się tymi słowami nie interesował.

1 polubienie

Przyznam ze guzik mnie to obchodzi,o ile sprzęt dotrze do obrońców Ukrainy.
Bardziej obchodzi mnie czas.

2 polubienia

Nie wiem,nie slyszałem…Ale ta wojna trwa od 2014 roku

3 polubienia

To tez jest kwestia przeszkolenia jak taki czolg poprowadzic. A jednak handryczyli sie z Niemcami, ale szkolenia caly czas trwały.
To jest nieco bardziej zakręcone niz by się wydawalo.
A dawanie do ręki pretekstu - czyli wyslanie zolnierzy NATO czy innych sprzymierzonych? Młyn na wodę onucom.

Oni i tak robią co chcą :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

A wczesniej Kaukaz?
Onuce od poczatku nie zamierzali odpuscic - ale swiat ulegl magii.
Koniec Afganistanu, ruskie w skarpetkach nie onucach, używający perfum zgodnie z przeznaczeniem, a nie do picia…

1 polubienie

Ruski ruskim zostanie.
Afganistan to środkowowschodnia klasyka, niestety samodzielnosc Indii w polaczeniu z wczesniejszymi przetasowanianiami terytorialnymi i narodowosciowymi (w tym przypadku bardziej religijnymi) zwiazane z kolonializmem i ptrotektoratami na zdrowie regionowi nie wyszlo. A ruskie nie byli ani pierwszymi, ani ostatnimi, ktorzy sobie na Afganistanie zeby polamali.

Co fo ludzi to się zgadzam, im szybciej sie rudkich pogoni tam gdzie ich miejsce tym lepiej

1 polubienie