Dobre popołudnie z cytatem XD

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57097024_10156221167306931_2920963041321287680_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQlfOL-TLZeeaCF6KTy67D5f0JPNOlDF4PAC4eC_xo67XbdYKB5U2vLqffqFau4z0Fs&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=667beffb3dca0590abd5f87c553e2aae&oe=5DD8DBFF

6 polubień

I tego sie trzymam.
Dzieki temu,zyje spokojnie,cieszac sie tym,c9 mam.
Nie rozpaczam,nad tym,czeyo nie posiadam.

1 polubienie

A Ty potrafisz ?

Myślę że tak choć wiem że mogłoby być lepiej.

1 polubienie

No i słusznie. Najważniejsze są te małe szczęścia.

3 polubienia

I slusznie @anon70601590.
Dam przyklad z mojego zycia,ch9ciaz moze niektorzy uznaja,ze szpanujel
Ciesze sie,ze jezdze na wozku,
Po calkowitym paralizu,jaki przeszedlem,to jest szczescie,ze moge ogladac ten swiat,a nie lezec,jak roslinka.

4 polubienia

Wiesz , czasem człowieka od środka tak coś męczy , że trudno silić się na radość.

1 polubienie

Oczywiście że tak Leon. To trochę tak,jak ja kiedyś siedziałam u onkologa czekając na wyniki guza i słuchałam Pani narzekajacej że nie ma piersi…Pamiętam moje myśli "utnijcie mi nawet obie piersi i rękę…bylebym żyła ".
Ale to już nie są małe szczęścia Leon. To są ogromne farty od losu

5 polubień

Jak mowia,syty nie zrozumie glodneho’’
Kto nie byl jedna noga po drugiej stronie,nie zrozumie jak nalezy cenic zycie.
Smiem twierdzic,ze we mnie inwalidzie 100% jest wiecej pogody ducha,niz w zdrowych.
A moje zycie tez niebylo pasmem sukcesow.

3 polubienia

Zdecydowanie więcej optymizmu jest w tych,którzy zderzyli się z czymś takim. Przynajmniej w tych którzy to docenili.

2 polubienia

I calkowicie sie z Toba zgadzam.

Chociaż raz!:grin::grin::grin:

1 polubienie

Każdy w życiu toczy swoją kulkę g@wna… Ważne, by toczyć ją z uśmiechem na ryjku!

4 polubienia

Miałem tak całkiem niedawno.

1 polubienie

No nie raz,czesciej sie z Toba zgadzam,chociaz nie zawsze pisze o tym)

2 polubienia

Czasem ta kulka jest taka wielka, że momentami to ona toczy nas ,ale… Najważniejsze to nigdy się nie poddawać :muscle::muscle::muscle:

2 polubienia

Ech…Ja tak miałam nawet z córką…8 lat miała… Po tym wszystkim naprawdę ciężko mi dowalić:)

2 polubienia

Czasami bywa tak, ze i my i kulka sie staczamy w zyciu… I chocby wszystko sie rozbilo w drobny mak, to trzeba zakasac rekawy i ulepic z tego g@wna nowa kulke! Bo kim jestes?? Jestes zwyciezca!!

2 polubienia

Mozesz byc kim zechcesz. Po prostu. :slightly_smiling_face:

Z córką też miałem.