Dobry dowcip z rana nie jest z艂y.馃榿

Jecha艂 facet do swojego gospodarstwa na wsi. Psuje mu si臋 samoch贸d wi臋c zostawia go w warsztacie w miasteczku i idzie do domu piechot膮. Zabiera ze sob膮 uprzednio kupione wiadro i puszk臋 farby. Po drodze spotyka znajomka kt贸ry oddaje mu ge艣 i dwie kury, kt贸re mu by艂 winien. Go艣膰 nie bardzo wie jak si臋 z tym wszystkim zabra膰. Kiedy si臋 organizuje, podchodzi babka i pyta go, czy wie gdzie jest gospodarstwo Iksi艅skiego. Facet odpowiada, 偶e ch臋tnie j膮 podprowadzi, bo w艂a艣nie w tamt膮 stron臋 idzie, ale nie wie jak sobie poradzi膰 z tym wszystkim. Babka m贸wi :
~ Bardzo prosto, w艂贸偶 puszk臋 farby do wiadra, w drug膮 r臋k臋 g臋艣, a kury pod pachy. Facet podzi臋kowa艂 za rad臋, tak zrobi艂 i id膮. On po chwili :
= Wiesz, zamiast i艣膰 drog膮, mo偶emy p贸j艣膰 skr贸tem przez las. Jak my艣lisz ?
Ona, patrz膮c podejrzliwie :
~ No nie wiem, bo cie nie znam, a mo偶e gdzie艣 b臋dziesz chcia艂 oprze膰 mnie o drzewo i zgwa艂ci膰 ?
= Ale gdzie偶, nawet gdybym chcia艂, to jak b臋d臋 m贸g艂 to zrobi膰, kiedy mam wiadro, puszk臋 farby, g臋艣 i dwie kury ?
~ Bardzo prosto: postawisz g臋艣 na ziemi, przykryjesz j膮 wiadrem, na wierzchu postawisz puszk臋 farby, a kury to ju偶 ja ci potrzymam.

10 polubie艅

FB_IMG_1627889981849

11 polubie艅

Kobieta i m臋偶czyzna, kt贸rzy wcze艣niej si臋 nie znali, przez pomy艂k臋 komputera dostali miejsca w tym samym przedziale poci膮gu sypialnego. Pocz膮tkowo byli tym nieco zak艂opotani, ale w ko艅cu uda艂o im si臋 zasn膮膰; kobieta na g贸rnym, m臋偶czyzna na dolnym 艂贸偶ku. W 艣rodku nocy kobieta wychyla si臋 ze swojego pos艂ania i budzi m臋偶czyzn臋:

• Przepraszam, 偶e przeszkadzam, ale jest mi potwornie zimno. Czy m贸g艂by mi pan poda膰 jeden z tych zapasowych koc贸w?
    M臋偶czyzna z b艂yskiem w oku odpowiada:
  • Mam lepszy pomys艂, udawajmy, 偶e jeste艣my m臋偶em i 偶on膮.
  • Dlaczego nie?- odpar艂a zaintrygowana kobieta.
  • 艢wietnie - ucieszy艂 si臋 m臋偶czyzna. - No to we藕 sobie sama!
    https://potworek.com/dowcipy/pokaz/kobieta-i-mezczyzna
5 polubie艅

鈥淲 kinie kobieta m贸wi do siedz膮cego obok m臋偶czyzny:
-Prosz臋 w tej chwili zabiera膰 r臋ce z moich kolan!.. Licz臋 do stu!鈥52

4 polubienia

Matka pyta c贸rk臋:

• Czy ch艂opcu, z kt贸rym by艂a艣 dzi艣 na randce ca艂y czas m贸wi艂a艣 鈥渘ie鈥, jak ci kaza艂am?
  • Tak, mamo.
  • A co on ci proponowa艂?
  • Pyta艂 na przyk艂ad: 鈥淐zy nie przeszkadza ci, 偶e ci臋 tutaj dotkn臋?鈥, albo: 鈥淐zy nie przeszkadza ci, 偶e tutaj ci臋 poca艂uj臋?鈥. 62
2 polubienia