Dobry wieczór Panom,dobry wieczór Paniom.Za pomocą ciepłego dobry wieczór przywitałem Was ja Autsajder.Namieszałem i znikam.Będę z Wami jeśli pozwolicie

Wesołych świąt.Wam wszystkim.Najlepsze życzenia. :heart_eyes:

13 polubień

Widzisz kolego jak to jest? Nie było Cię pół roku i juz o Tobie zapomnieli. Musisz sie przypomnieć w Twoim rozpoznawalnym. stylu. Bądź z nami, nie pytaj.
Wzajemnie życzę dobrych, wesołych, bogatych i tak w ogóle udanych świąt. :yum:

8 polubień

Dzięki bardzo

2 polubienia

Wesołego Alle Luja:)! Tobie też życzymy. A Ty stary wyjadaczu masz tu otwarte drzwiczki… :yum:

2 polubienia

Miło poczytać.Dzięki bardzo. :grinning:

2 polubienia

Nie po to nowe forum powstało, żeby tu jakichś outsajderów przyjmowano :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Nowe forum powstało po to aby nie wpaść w błoto.
Witaj Reksiu :grinning:

5 polubień

Kurka… moja czapka niewidka nie działa, czy jak ?

5 polubień

Ano nie działa.Może dla tego,że nazywam się Kurek…
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ale tylko przez Ciebie. :grinning:

3 polubienia

Kurek, a jak żeś Ty tu trafił?

1 polubienie

Dawno,dawno temu trafiłem na stare “pytamy” mieliśmy nawet przyjemnośc wymienić poglądy na tzw.Pw.Byłeś wtedy modem.Pozdrawiam. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

To ja pamiętam, ale ciekawy jestem jak tu cię przyciągnęło. Bo na ten przykład niektórzy na tej tam kawiarni czatują :slight_smile:

2 polubienia

To proste. Dostałem linka na starym “pytamy” od @ Szczerego byłem chyba jednym z pierwszych którzy się zajestrowali ale to nie żadna zasługa.Po prostu miło spotkać znajomych. :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Ja Tobie tez: zdrowych i wesolych A ze nieco wczesnie: moj lapek na lozu smierci, ale jeszcze sie stara…

2 polubienia

A rzeczywiscie: ja widze tylko czapke! Jak to zrobiles?

I dzień dobry:))
No to bedziesz czy znikasz?

3 polubienia

A mieszaj kolego mieszaj ile wlezie, raz na forum, drugi raz w kieszaniach… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Dzień dobry. Miło Cię widzieć:)) I oczywiście odwzajemniam życzenia:))

2 polubienia

C…u…d… tej licencji nie sprzedajemy :wink:

2 polubienia

Niedorobione , na czarnej skórce widac biala kropke…

3 polubienia