Doda chyba przegięła

Nie czepiam się nigdy do wyglądu celebrytów, do ich sposobu wyrażania siebie poprzez taki lub inny strój, ale ten akurat strój (krzyż w kroczu) zniesmaczył mnie i to nieźle. Przy tak ładnej buzi nie musi przecież przyciągać niczyich oczu akurat do miejsc intymnych.

3 polubienia

po to to robi żebyś pisała o tym, ja mam to w dupie

2 polubienia

Jak się pokazujesz tlumom to jednak trzeba uważać.
Te kamyczki mozna było przyszyć nieco inaczej. Efekt zblizony, a kontrowersji mniej.
Chyba, ze wziela przyklad z ex czyli Nergala? Ogolnie ubranko koszmarek.
A jak się komus dwa patyki na krzyż czy stacja meteo z antenkami z reflektorami, ktore w nocy układają się w znak krzyza z jednym kojarzy? Mam niezłą zabawę czasem jak wieczorem jadąc autobusem obserwuje ludzi pracowicie zegnajacych się na widok tego ustrojstwa.
A wracając do Dody? Buzia ładna, ale juz szminka i róż nie pomagają, to pewnie idzie na skandale. Byle o niej mowili.
Ja gdyby nie ten artykul tej wzorniczej tandety z chrześcijańskim talizmanem bym nie skojarzyła.

3 polubienia

No wiesz - to nie musi się kojarzyć z chrześcijaństwem. Może się kojarzyć z celem. A to też jest kontrowersyjne. Dziewczyna za mało się zastanowiła. I piszę to nie dlatego, że ją lubię lub nie lubię. Ja jej po prostu nie słucham i nie znam jej twórczości, bo nie chciało mi się jej poznać, a dziewczyna jest na tyle ładna i zgrabna, że naprawdę mogłaby spokojnie zrezygnować z dodatkowej zachęty :wink:

2 polubienia

Mnie nie szokuje

1 polubienie

Mnie też nie szokuje. Zniesmacza. To jest zupełnie inne uczucie od szokowania :wink:

4 polubienia

Mnie nie zniesmacza

Ja dlugi czas nawet nie wiedziałam, ze ktos taki jak Doda istnieje :rofl:
A bardziej zniesmaczyła mnie Lady Gaga wystrojona w surowiec na steki


Stroj zabalsamowany uchodzi za dzieło sztuki.

Greta i Spurek to chyba jakąś nerwica oreagowaly?

Madonna też lubiła krzyże na koncertach.
O Behemoth nie wspomnę

1 polubienie

Dobrze, ze projektant nie wpadł na pomysł jakichś ślimaczkow, bo islamski dewot by się czegoś dopatrzył i miałaby problemy jak kiedyś w 1994 Claudia Schiffer? Z cytatami z koranu na jędrnym biuście?


Podobno na temat sukienki wypowiadali się Kadafi i egipski parlament.

Bo jesteś wyuzdany.

1 polubienie

Moim zdaniem Doda ma taki dynamit w glosie ze powinna na tym się skupic, nie na robieniu “sensacji”.

Jak nie potrafi się zaimponować mądrością i talentem, to można jedynie głupotą i kiczem. To w sumie tyle…

4 polubienia

O ile sobie dobrze przypominam to

Ciekawe…

2 polubienia

Przegięla?
A czego sie spodziewać po kimś kto reprezentuje szambo umysłowe przez całą swoją,pożal się Boże,karierę?
Teraz tylko czekać na jakieś kometarze o"tolerancji".Reprezentanci onego szamba,są w tym niezastąpieni.

5 polubień

Wiedziałem już wcześniej, że Pani Rabczewska może się poszczycić ponadprzeciętnym IQ. Jednak iloraz inteligencji nie zawsze idzie w parze z mądrością. Weźmy nawet pod uwagę, że niezliczone rzesze ludzi z o wiele niższym IQ zrobiło niepomiernie lepsze kariery medialne i artystyczne, i przykładowo jeszcze całe dekady będziemy słuchać i nucić ich przebojów. W tym czasie Pani Dorocie udało szturmem wejść w “szołbiznes” przez bzykanie na małym ekranie, a obecnie mamy kolejny udany jej wytwór artystyczny w postaci ozdobienia majtek krzyżem. Ot mądrość …

5 polubień

Przepraszam że się wtrącę ale to temat niczym rzeka.
Jesli ta dziewoja ma jakiś tam poziom IQ to tym gorzej dla niej.Świadczy bowiem o zlych intencjach a nie o przypadkowości…
Co do karier…Tutaj,w przypadku muzyki"lekkiej,łatwej i przyjemnej" ,w ogóle nie widzę związku.
Szczegónie w dzisiajszych czasach,ekstremalni debile,osiągają szczyty.Podobnie rzecz sie ma z telewizją.Moze nawet bardziej…
Tendencja znana od wieków…Kiedyś jednak potrafiono na czymś grać…Choćby to była fujarka z trzciny.Tańce ludowe czci sie do dzisiaj a folk ma swoją osobną półkę w każdym sklepie…
Natomiast plyty współczesnych “gwiazd”,wydaje sie czasem w sklepach,zamiast reszty…I niech to pozostanie jako komentarz…

4 polubienia

Ponoc inteligencja pozwala wyjść z opałów, mądrość powoduje, ze w nie mie wlazisz

2 polubienia

Jesli rozwiazanie w pamieci prostego rownania z dwiema niewiadomymi w ciagu minuty ma swiadczyc o wybitnej inteligencji? ja to zrobię, ale szybko to się pchly lapie…
A test Mensy? Dla mnie trudniejsze są rebusy kolegi @benasek .

2 polubienia

Dzięki za komplement

1 polubienie