Doda chyba przegięła

:smiley: Rewia to rewia, rządzi się swoimi prawami, tam i bez majtek można - jak już pisałam :slight_smile:
Tutaj Doda próbuje wzorować się na Madonnie? Trochę prostacko to wychodzi. Mnie ten strój się nie podoba, pomijając już ten krzyż, który wywołał dyskusje.

1 polubienie

Na te paciorki to nawet nie zwrocilam uwagi.
Ubranko to moze na jakąś sesję zdjęciową i to przy użyciu fotoszopu nie na estradę.
Madonna? Miala trochę dobrych piosenek wpadających w ucho, ale dla mnie to ten styl też kicz. Niestety znalazla nastepczynie - czasem lepsze, czasem gorsze.
A po obejrzeniu Evity w umiejętności wokalne Madonny zwątpiłam.

Hmm, a gdyby normalny człowiek zaczął produkować np. papier toaletowy z podobizną tej artystki, to pewnie wylądowałby w sądzie za nadużywanie wizerunku? :wink:

3 polubienia

No wiesz - nie wiem, na ile ona jest wrażliwa na SWOIM punkcie. A może spodobałoby się jej to bo czasami tym sławnym jest obojętne w jaki sposób ludzie sobie o nich przypominają. Byleby nie zapomnieli. Być może Dodzie nie przeszkadzałoby to, ze wgapia się w nią ktoś bez gaci i właśnie napinający się i stękający :joy:

1 polubienie

Przeciez ponoc kazdy ma gdzieś swojego " bliźniaka". Dopóki nie podpiszesz, ze to ona a np. uzyjesz formulki wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest wyłącznie przypadkowe możesz produkować.
A swoją drogą na Gibraltarze w urzędzie widziałam takowy z wizerunkiem Elzbiety II i napisem własność ktolowej? Kanadyjczycy na to nie wpadli?

1 polubienie

Tutaj nie jest tak łatwo zrezygnować z monarchii. Najpierw musiałby taką decyzję podjąć parlament, a potem wszystkie prowincje jednomyślnie. To raczej nie przejdzie (na razie). Karola już proklamowali królem.

1 polubienie