Dopiero zaczynam oglądać i czekam na opinie birbanta

A temat debaty brzmi “Polska-niespełniony sojusznik Hitlera”

:woman_facepalming:t2:

1 polubienie

Wiem wiem … Dwie godziny … W sumie sam do teraz tego nie obejrzałem :rofl: Także nie dziwię się, że nikt tego nie obejrzał hehe :rofl:

Na poprawę humoru … Wiem … Może to nie do końca śmieszne, bo teraz wiadomo jak jest, ale … Tak sobie szukałem starej przeróbki i przypadkiem trafiłem na to …

Tu nie chodziło o czas… nikt ? tam nawet nie zajrzał… by sprawdzić
. :rofl:

2 polubienia

Ciekawe dlaczego … :wink:

Wiadomo, że jako Polska byliśmy wtedy w bardzo trudnej sytuacji … :confused: Dodatkowo wszyscy zgodzimy się, że Bek i Sikorski nie prowadzili najlepszej polityki … A wręcz głupią politykę prowadzili … Pytanie czy faktycznie tak jak @birbant kiedyś pisał Hitler naprawdę nie chciał się w 100% z Polską dogadywać … Ale obawiam się, że niestety może mieć rację … I że być może nie było najmniejszych szans na inny rozwój zdarzeń w tej sprawie …

1 polubienie

Odpowiedz masz w temacie pytania…?
:mask: :thinking: :roll_eyes: :grimacing: :upside_down_face:

1 polubienie

Zadręczasz kolegę… :rofl: :rofl:

1 polubienie

Jedynym niespełnionym sojusznikiem Niemców wtedy była Anglia.

O tym, że Polska mogła nim być, zapomnij. I nie ucz się historii z YT.
Przykładem ten “naukowy materiał”. Jest to tylko promowanie książki, którą napisał jeden z tych dyskutantów. Nie czytałem jej, ale, jeżeli jej treść jest taka, jak ta dyskusja, to historycznie jest nic nie warta. Typowy bełkot narodowo prawicowych mądrali propagandystów. Historia według prawicy. Czyli lipa, panie…

1 polubienie

Właśnie jedynie tego Bartłomieja znam, a tak poza nim to nikogo nawet nie kojarzę … :confused: Cieszę się, że odpowiedziałeś na moje pytanie :wink:

Czyli tak jak Jacek Bartosiak mówił Anglia (Wielka Brytania) musiała wybrać czy sprzymierzyć się z USA czy z III Rzeszą, ale ostatecznie wybrała USA chociaż tak naprawdę to USA rosły szybciej w siłę ekonomicznie chociaż to Hitler zagrażał im fizycznie już bardziej …

A od kiedy było wiadomo (mniejszej i większej ilości ludzi), że Hitler jest psychopatą ?

PS. To też nigdy tego typu książek prawicowców nie kupowałem bo wydawały Mi się mniej lub bardziej podejrzane :confused:

1 polubienie