Dopuszczasz, że harmonijny albatros, potrafiający się rozmnażac w wieku 70 lat

…jest dalece lepszy, niż patologiczna ludzkość, bezmyślnie oddająca się wsuwom międzynożnym?

KLIK

  • Dopuszczam, że albatros jest lepszy
  • Lepszy jest człowiek
  • Oba stworzenia diabła warte
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

3 polubienia

Ma ptaszyna zdrowie :rofl:
Prawie jak papugi kakadu (80 to niekoniecznie rekord, ogolnie tez ptaki dlugowieczne, co ciekawe im wieksza tym dluzej zyje)

2 polubienia

Liturgiczna szata, w Polsce; wspak lepszy, gorszy,
morski ptak, miłośnik dorszy.

7 polubień

Stary albatros i może.

3 polubienia

Albatrosica…:tada::partying_face::confetti_ball:

2 polubienia

Mam apel do autora pytania i wszystkich innych.
Mamy tutaj indywiduum które poczyna sobie tak, jak dżentelmen zaproszony na przyjęcie gdzie wysrał się na środku salonu. I nie przeprosił.
Serdecznie namawiam do ignorowania jego wpisów a szczególnie do nie używania jego idiotycznych nowozwrotów językowych. Nie są nam potrzebne bo język polski jest wystarczająco bogaty aby wyrazić to co pomyśli głowa.

8 polubień

Przypomniała mi się stara przyśpiewka studencka na melodię Chacharów:

Czy normalna, zdrowa ryba
może dygnąć wieloryba?
Ależ owszem, czemu nie?
Rybie też należy się.
Czy normalny zdrowy student
może choć raz na rok z trudem?
Ależ nigdy, ależ nie,
on w stołówce żywi się,

5 polubień

Tego to byly dziesiatki zwrotek. Tworczosc chwili, chyba, ze ktos nastepnego dnia cos tam z imprezy pamietal, zapisal i puscil dalej w obieg :grinning:

3 polubienia

Sporo jeszcze pamiętam. Tych zwrotek, to chyba, nawet i setki były. Na każdą okazję.

Jedna baba, drugiej babie
wsadziła do dupy grabie,
jedna krzyczy, druga wrzeszczy,
a grabisko w zadku trzeszczy.

To strofa, to chyba z lat 50, albo i wcześniej. W miarę upływu czasu powstawało tego więcej, jak ruskie Czastuszki, który też kilka jeszczio ja nie zabył…

2 polubienia

Czy normalny zdrowy śledź
Może z mrówką dzieci mieć?
Ależ tak, czemu nie?
Mrówce też należy się!

3 polubienia

Trzeba jeszcze podkreślić, że na starym forum i na tym obecnym wchodziłeś sam w dysputy zupełnie na poważnie z Harmonik iem o jego DSHN ie. A to oznacza, że jesteś fałszywym człowiekiem, bo potem usprawiedliwiałeś się dziecinnie, że to było jakieś podkręcanie go. A teraz kpisz jawnie z niego.

Dobrze się czujesz??? :rofl:

ZNAM! :rofl:

1 polubienie

Piłeś coś? Więcej nie ruszaj bo źle zadziałało. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Mi się też przypomniała inna przyśpiewka. Czerwone i bure… i fragment który pasuje do inwiduum.
Ale ty burasie wyburasił Kasię…
Co widać słychać i czuć ostatnio.

2 polubienia