Dopuszczasz, że JEZUS po ukrzyżowaniu i wypiciu odtrutki z soku z cytryny, mogł zamienić

ten swój krzyż w rakietę i wystartować nią kilometry do góry, po czym samemu zamienić się w ogromnego Świetlistego Ptaka?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Zmień prochy panie kolego.

Teraz to poszedłeś po bandzie Zbig :scream:FB_IMG_1564404005400

6 polubień

@anon70601590, miliardy ludzi wierzą w JEZUSA jako jedynego Syna Wszechmocnego BOGA. A czy Wszechmocny BÓG lub Jego Syn, nie potrafiłby takich rzeczy?

Nic o nas bez nas.

1 polubienie

Tuż przy polskiej granicy z Niemcami, w przepięknym Görlitz, znajduje się replika rampy startowej, z której to paliwo organiczne z cytrynowego soku umożliwiło uzyskanie prędkości ucieczki z ziemskiego padołu.

Dla zainteresowanych tematem.

2 polubienia

@ZiraaeL Kościołów katolickich i protestanckich, to w Niemczech chyba więcej niż w Polsce, a co one ludziom dawały i dają? Tylko ogłupianie.

Co ty ćpasz człowieku?! Cokolwiek to jest - lepiej odstaw, dobrze na tym wyjdziesz.

1 polubienie

Jeśli normalni są totalnie ogłupiani, @zmyślona, to chyba dobrze, że do nich nie należę?

Jak uważasz, ale jak czytam te Twoje teorie to … szkoda gadać.

1 polubienie

Teoria, aby móc nosić takie miano, musi być potwierdzona doswiadczalnie. Po za tym doswiadczenie, które potwierdza teorię musi być powtarzalne.
Bez tego teoria nie jest teorią.

.a jedynie hipotezą.

3 polubienia

Naprawdę, będziesz się teraz czepiał słówek ?:roll_eyes:

A ja za prawdziwość moich poglądów, @zmyślona, dałbym sobie głowę uciąć. Katolicy, prawosławni, protestanci wierzą w JEZUSA jako słabego, przegranego, a to jest bardzo nielogiczne, bo JEZUS mógłby jednym aktem woli unicestwić wszystkie armie swych przeciwników.

@zmyślonaTo raczej nie czepianie,to potwierdzenie teyo vo piszezz,z poprawka,ze to nawet teoria nie jest.
Tylko takie tam bajdurzenie.

1 polubienie

Dobrze, nie bronię Ci mieć własnego zdania, jednak bawią mnie niektóre Twoje … hipotezy. Nic nie poradzę :slight_smile: a teraz odcinam się od tej bezsensownej dyskusji …

2 polubienia

Nie szafuj tak sw9ja glowa,bo ja kiedys stracisz.
Tragisz na kogos,kto wezmie twe slowa na powaznie.

Ucięcie głowy pewnie jest nieporównanie mniej bolesne, niż umieranie miesiącami w łożu domowym czy szpitalnym.

1 polubienie

Pewnie tak,ale nie o to chodzi,co bardziej bolesne.
Tylko o sam fakt stracenia glowy,aa friko.

Za odgłupianie bliźnich pewnie czekają poświęcającego się odpowiednio wartościowe nagrody.

Hahaha,czyli pewnie ciebie?
I tak spotkamy sie pod brama piekla))