Dostaliście od kogoś gołą fotkę?

Ja od dwóch panów stąd :D, czyli z dawnego pytamy :slight_smile: Pamiętam też jak mój znajomy czuł się zakłopotany, kiedy mu jedna użytkowniczka pokazała i to i owo, chociaż tego od niej nie oczekiwał :smiley: Nie wiedział, jak zareagować :smiley:
Dawne czasy :slight_smile: Tylko proszę bez naruszania RODO i bez nicków i obgadywania :smiley:

4 polubienia

Od jakiegoś kolesia z portalu randkowego:D po kilku słowach…żeby nie było nie prosiłam się ale… wyobraź sobie to uczycie kiedy otwierasz przesłane zdjęcie i oczekujesz że to jednak twarz :smiley: a tu metrowy wąż… którego obwód rozsadził by ci odbyt :smiley:

4 polubienia

Od których panów? :smiley: pochwal się zdjęciami :smiley:

2 polubienia

Hahaha :smiley: No ja też kiedyś na fejsie takiego dostałam :smiley: Masakra :smiley:

2 polubienia

Żadnych nazwisk, nicków i domysłów :smiley:

2 polubienia

A sprawdziłaś czy należał do właściciela? haha

1 polubienie

Nie pamiętam :D, ale chyba tak :smiley:

2 polubienia

hmmmmm :smiley:

1 polubienie

:open_mouth:

A mieli chociaż czym się chwalić?? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

:banana:

1 polubienie

Nie i nie czuję potrzeby

3 polubienia

Tak, dostawałem.

3 polubienia

Mam nadzieję, że się zawstydziłeś… :innocent:

2 polubienia

Za duży jestem by się zawstydzić. :stuck_out_tongue:

5 polubień

Tak. W pierwszym tygodniu pobytu tutaj. Z zaskoczenia. Fotka została natychmiast wycofana chyba korektorem (bo odpisywałam właśnie, żeby takiej mi nie przysyłano, bo razem z mężem udusimy się ze śmiechu). Co się zobaczyło to się jednak nie odzobaczy i wiem jak wygląda “tam” jeden z kolegów piszących tutaj. Całkiem poważny. Za każdym razem, gdy wymienialiśmy jakieś poglądy przypominałam sobie ten widok i nie potrafiłam pisać poważnie z tym kolegą. :wink:
Na forum, na którym pisywałam wcześniej też czasami (dosyć rzadko) dostawałam na priw. takie atrakcyjne fotki. Z zaskoczenia. Od osób,których nie znałam i z którymi nie pisywałam wcale. z tym, że tam to były około 20 letnie dzieciaki, więc nie bardzo zdawały sobie sprawę co wyprawiają. Aż żal było kasować te śliczności :joy:

7 polubień

Gołej to jakos udalo mi się uniknac, ale dwuznaczne sugerujące tak i to nie tylko od mezczyzn

3 polubienia

To pewnie byłaś zaskoczona. Ja nigdy nie dostałam od kobiety tego typu fotki. Chyba są mniej odważne jednak.

2 polubienia

Gdzies moje dane jesli chodzi o konto mailowe dostalo sie w ruskie lapy, zwykle interia odrzuca to jako spam, ale nikt nie jest doskonaly. Poczte otworzylam, na szczescie zawirusowana nie byla, ale cennik jesli chce zobaczyc wiecej zawierala.

4 polubienia

Czyli od obcych osób? Kiedyś dostałam fotkę, którą można nazwać erotyczną od bliskiej koleżanki z poprzedniego forum. Aż się zaśmiałam, bo koleżanka wybitnie hetero, a przysłała mi fotkę swoich ust z maleńką ranką na dolnej wardze. Usta piękne, bardzo zmysłowe, serio. I podpis pod fotką, że wreszcie udało się jej zlikwidować te cholerną opryszczkę. Rozbawiła mnie niesamowicie. Nawet jej nie napisałam, że ma bardzo zmysłowe usta,bo jeszcze pomyślałaby, że ją podrywam :blush: Jednak jak się pisze, to trzeba uważać, co się pisze, bo “na żywo”, to ktoś widzi kpiący uśmiech albo puszczenie oczka, a litery, to tylko litery, więc rozmowa “pisana” czasem jednak musi być bardziej ostrożna i wyważona.

5 polubień