Dowcipy o koronowirusie, znacie?

:rofl:

7 polubień

6 polubień

https://www.diaridetarragona.com/__export/1584356859661/sites/diaridetarragona/img/2020/03/16/meme_crop1584356858942.jpg_525981578.jpg
przeciez mnie dzis juz wyprowadzales 38 razy…

6 polubień

6 polubień

6 polubień

Nie, nie chodzą, mogą spotykać się prywatnie po kilka osób, ale to zależy jak tam się umówią.
Ciekawi mnie czy "pamiątka’ się u nich w tym roku odbędzie, będę wiedzieć bo babcię mam z tego wyznania, ale nie pytałam, bo mi oni ogóle na nerwy działają i unikam tematu w domu.

2 polubienia

W dużych miastach może faktycznie nie głoszą już chodząc od mieszkania do mieszkania, ale w małych miasteczkach i na wsiach tak. U mnie są najmniej 2 razy w roku.

1 polubienie

Dzięki za wyjaśnienia,pamiątka to jedno a jeszcze takie większe zgromadzenia są. Pytam tutaj bo nie mam z nikim kontaktu a wiem,że niektórzy tutaj mają osoby w rodzinie albo w znajomych.

2 polubienia

Dokładnie nie znam daty w tym roku, ale napewno “pamiątka” wypada im niedługo (w okolicach Wielkanocy) a to jest ich jedyne święto.
Zgromadzenia większe będą w wakacje najbliższe, więc nie wiadomo do tego czasu co będzie z epidemią, a to są zgromadzenia na setki, czasem tysiące ludzi.

2 polubienia

Wiem,znam to wszystko od podszewki,jeszcze raz dzięki.

1 polubienie

Szukałam,szukałam i w końcu znalazłam.

1 polubienie
2 polubienia

@czarny_rycerz
Te twoje wstawki sa wysmienite!

1 polubienie

@okonek
Superrrrrrr!

UPRZEDZAM. TROCHĘ ZA DUŻO SŁOWA NA LITERĘ K.

2 polubienia