Dowcipy o Pawle

Po przegranych wyborach Paweł Kukiz zaczął jeździć na taksówce, bo płyty przestały się sprzedawać. Na którymś kursie wiózł matkę z kilkuletnim synkiem koło warszawskiego pigallaka. Dziecko zainteresowane zapytalo:
Mamusiu, a co robią tutaj te panie?
Matka zmieszana mówi:
Czekają na swoich mężów, którzy są w pracy…
Paweł Kukiz, ponieważ był zawsze uczulony na fafsz głośno zaproteatwał:
Po co pani okłamuje synka? Dzieciaku, to są kooorwy, one się sprzedają za kasę!
Mama zamilkła, ale synek pyta:
Mamusiu, a czy kooorwy mają dzieci?
Oczywiście, odpowiada mamusia. Skąd myślisz braliby się tacy jak Paweł Kukiz?

10 polubień

Memy rozwalają dziś :grin:



9 polubień

Wyglada na to, ze Pawełek I Reasumpcyjny przeszedl do historii. Jak to u celebryty? Nie wazne jak, byle mowili…

7 polubień

Kukiz siedząc w restauracji zauważył za innym stolikiem samotnie siedzącą, atrakcyjną, młodą kobietę więc zdecydował podejść do niej:
-Cześć. Mam na imię Paweł, mam pięćdziesiąt osiem, zajmuję się polityką i jestem uczciwym człowiekiem.
-Cześć skarbie. Mam na imię Sara, mam trzydzieści pięć lat, zajmuję się prostytucją i nadal jestem dziewicą.

10 polubień

8 polubień

Az sie prosi parafraza starego dowcipu (dotyczyl Albina Siwaka)
Dziadek patrzy na wnuka - niemowlaka i mowi
-ja Paweł, ojciec Paweł ale ty bedziesz Brajanek…

2 polubienia

O boze, dowcipy o kukizie czy w ogole hejt na niego to przeciez poziom jakiegos zbuntowanego gimbusa XD

Jak mozna sie tak zachowywac i jeszcze pokazywac twarz… mowie tu o osobach w tv w programach typu szklo kontaktowe np… wy nie pokazujecie twarzy chociaz…

2 polubienia

Im silniejsze wzburzenie, tym szybciej mija. Za parę dni wszystko wróci do normy, a sprawa przycichnie i w końcu przeminie. Wszelkie burze przemijają szybko. Niejeden idealista się sprzedał. I co? I nic? Ludzie mają krótką pamięć. Politycy o tym wiedzą. Może i smutne, ale prawdziwe.

6 polubień

A tak swoją drogą to ciekawe jakimi tematami bedzie sie zajmowac np to szklo kontaktowe tvn24, gdy u wladzy bedzie znowu PO ?
Ktos to ogladal gdy rzadzil Tusk?
O czym oni wtedy gadali? No oprocz hejtu i zartow na Kaczynskiego w opozycji…
Bo nie wierze ze pis w opozycji dostarczal im codziennie tematow na godzinny program xd
Zajmowali sie zagrozonymi gatunkami zwierząt w azji czy grali w szachy na wizji ? XD

Oczywiscie obejrzeć lubie.

2 polubienia

To masz coś dla równowagi o Tusku. Czy też będziesz oponował? :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

To tylko pierwsza reakcja.
Nie ma silniejszej broni niz smiech

Zacytuje pewnego biskupa Igmacego
I śmiech niekiedy może być nauką, jeśli się z przywar nie z ludzi natrząsa”

4 polubienia

Brakuje mi tu bardzo tej emotki…
comment_RNpQdd96X9ZjzMkkCvaJn6QOKK4uiHCu (1)

3 polubienia

Popatrz moj wpis pozniej
Satyra vs. hejt?

2 polubienia

Ciekawa lamiglowka xd

1 polubienie

1 polubienie

Szkoda go.
Trzeba było zostac w branży muzycznej.
Szmata i męska qrwa.

3 polubienia

Dla wielu racjonalnych ludzi Kukiz jest już skończony :confused:

Ja już dawno przestałem go traktować poważnie! Jest to taka sama świnia u koryta jak Korwin

4 polubienia

Ja zapodam żart mojego autorstwa, także jeszcze niedopracowany haha :smiley:

Korwin = Coronavirus Win (Koronawirus zwycięży!)

1 polubienie

Tyle że Korwin skończony jest tylko w polityce. Kukiz nie wiem czy na kasie w biedronce znajdzie pracę po wyborach. O ile samobójca go nie odwiedzi.

3 polubienia

Korwin jest lepszy od koronavirusa… Stopień zarażania dużo mniejszy .

5 polubień