Drogi wyborco PiS? Czy podpiszesz się z czystym sercem pod poniższa listą?

Niektórzy nie potrafią zrozumieć ze nikt z pisu też nie będzie skazany. A Lepper zginął dlatego bo miał papiery na największy przekręt w historii Polski czyli afere gazowa. Za którą odpowiada Tusk i Pawlak, dzięki nim płacimy miliard euro rocznie więcej za gaz niż inne kraje(lub placilismy?) w każdym razie akcja z lepperem wiąże się z afera gazowa. I tylko na podstawie tego mogę powiedzieć ze po to grupa przestępcza jeżeli ktoś tak mówi o pisie…

To jest fakt niezaprzeczalny.
Ale nie jest to rewelacyjny wyczyn,gdy ludzie musza zyc i pracowac,za najnizsza krajowa,na poziomie kilkuset euro,przy europejskich cenach.

Znam takie stare powiedzenie.
,Reka reke myje’’
Tylko co z ryjem?
Jedni i drudzy krzycza o aferach i nic nie robia.
Potem ida wspolnie do sejmowej knajpy,na drinka.

1 polubienie

No właśnie. Tak to wyglada od drugiej strony. Nie tej medialnej, gdzie Kaczyński mówi o zdradzoeckich mordach a Tusk o szaranczy.
A sorry to Schetyna mówił?

1 polubienie

To taki medialny show,cos mowic musza.
Za Gomolki,winny byl wszystkiemu imperializm zachodnioniemieckiamerykanie stonke zrzucali,wykazywajo wyzszosc socjalizmu,nad kapitalizmem.
Nigdy nie byly winne czemukolwiek sfery rzadzace,zawsze ci inni.
Jeszcze wyborow nie bylo,a co niektorzy,juz sie zastanawiaja,jak wyprowadzic z systemu dotacje dla partii.

1 polubienie

Lepper to na inne przekrety mial papiery.
i grozilo, ze nie bedzie trzymal buzi na klodke.

2 polubienia

A ja z dobrego zrodla słyszałem ze to o afere gazowa chodzi xd

dopisz wiezienia CIA, probe wejscia Smithfield Food na polski rynek zywnosciowy etc.
Lepper dla obecnie rzadzacych tez jako wicepremier z dostepem do danych wrazliwych (a moze on i prosty chlop, ale glupi nie byl) nie bylby wygodny.
z tym, ze sadze, ze go zaczej zaszczuto metoda mafijna niz ktos to zrobil osobiscie.

1 polubienie

Drodzy wyborcy PO, rzuccie broń i poddajcie sie, nieuniknionego nie unikniemy a możemy być jeszcze silniejsi. Silniejsi razem! przejdzcie na drugą stronę i głosujcie na pis. Prezes Jarosław Kaczyński przyjmie was z otwartymi ramionami i nikomu nie stanie się krzywda :rofl: Będziemy zyc w pięknym silnym kraju Europy z nową konstytucja.

Nigdy się nie poddaję i broni nie rzucam. Ktoś musi przegrać, żeby wygrać mógł ktoś.

3 polubienia

Twoja odezwa przypomina mi jak żywo tę ulotkę:

3 polubienia