Drogie panie, co sobie poprawiacie i dorabiacie?

I jak często?

Oglądałem, sobie ostatnio kilka odcinków “Królowe życia” oraz “Damy i wieśniaczki”.
Współczesne kobiety z dużych miast wiele czasu poświęcają na pazury, brwi, wygładzania, masaże, włosy i oczywiście zabiegi plastyczne. Wyglądają jak lalki.

I czemu wszystkie mają włosy blond?

skutki wychowywania przy uzyciu lalek Barbie?

1 polubienie

Prawdziwa kobieta i żona powinna opiekować się dziećmi i mężem

1 polubienie

Niewiele znam kobiet i dziewczyn które używają zwykłego lakieru do paznokci ,pojawią się publicznie bez makijażu lub mają naturalny kolor włosów,to norma :blush:

Żadna kobieta nie wyjdzie do ludzi bez makijażu

Stare śmierdziele tak.

Na stare smierdziele nikt nie zwraca uwagi, więc…

Gdyby nikt nie zwracał,nie wiedzieliby o ich istnieniu.

Tensor ale ja chce pogadac o akceptowaniu siebie bez “tuningu” a nie roli kobiety w rodzinie.

2 polubienia

Nie zwraca uwagi w sensie, że nikogo nie obchodzi jak wygląda. Młoda kobieta chce się podobać innym facetom.

Kobieta, która zajmuje się rodzina i domem nie ma czasu na pazury itd

Młoda nic nie musi bo piękna sama w sobie.

2 polubienia

Zależy jakie geny odziedziczyła po matce

Z ujowymi genami to i makijaż nie pomoże.

Wtedy tym bardziej nie wyjdzie bez makijażu, więc nieistotne czy ładna czy brzydka, nie masz racji pisząc, że bez makijażu kobieta wyjdzie

sprobuj wyjsc w makijazu na ulice przy 40º w cieniu - nawet Max Factor tego nie wytrzyma.

3 polubienia

Mam rację, latem unikam makijazu jak ognia , szczegolnie w upalne dni. Od dawna sporadycznie się maluje, nikt mnie nie omija szerokim łukiem i do tej pory słyszę komplementy.

1 polubienie

Póki co zrobiłam sobie kwasem hialuronowym "dolinę łez ".
Efekt zadowalający.
Nie lubię cieni pod oczami i na jakiś czas się ich pozbyłam.
worki-i-cienie-pod-oczami-efekty-2
Zabiegi-na-okolice-oczu-2-300x300

1 polubienie

Jakim kwasem? Znam tylko siarkowy i żołądkowy :wink:

1 polubienie

Kolejna misja to lwia zmarszczka, której też nie lubię i na razie na tym zakończę w sierpniu.
Teraz ważniejsze jest zrobienie na petardę ząbków dla mnie, bo mi się nie podobają.
Reszta może być póki co :smile: