Duda - co zrobił dla Polski za czasu swej kadencji?

Za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni?

1 polubienie

obraz

5 polubień

Za podpisywanie papierów na polecenie na naczelnika.

3 polubienia

Czy to sie juz nigdy nie skonczy?
Czy to jest na serio az tak popularna osoba w tym kraju by o niej gadac kazdego dnia i o zgrozo,dowcipkować?
Przeciez to tylko prezydent.W naszym systemie bez wiodącego znaczenia za to kazdy chce go miec po swojej stronie :exploding_head:Jak autorytet :rofl:
Polityk autorytetem???
A to Polska wlasnie.Jego porzednicy to jak nie głupcy czy karierowicze to maniacy opetani mniemaniem ze sa kims wiecej niz są de facto lub aktorzy prowincjonalni.Ale to na nich glosuje 70% ludzi podczas gdy na rzeczywiscie ważne wybory do sejmu,czasem polowa mniej…
Dlugo bronilem Dudy bo mozna bylo pare razy odnieść wrazenie ze usiluje sie wydostac spod kaczego buta.Poza tym,stanowil jawne przeciwienstwo Szydła,radiomaryjnych pieniaczy czy etatowych oszczercow spod znaku Pawlowicz czy Macierewicza.
Jako ze prezydenta nie za bardzo jest za co oceniać,mozna go czesto oceniac za to kim jest.Ale ta linia obrony nie wytrzymala ani proby czasu,ani próby jakosciowej.
To nie polityk a naleśnik.Uległy,pozbawiony własnego zdania,nieskory do walki,przyjmujący "oferte"pisowska z całym dobrodziejstwem inwentarza.Tacy sa na nieszczescie,wszedzie ale akurat ta pozbawiona charakteru i kregoslupa marionetka zostala prezydentem.
Najżałośniejszy jest wtedy gdy próbuje byc twardy i krzyczy.To tak jakby wykonawca disco polo uparł sie ze będzie “męski” :rofl:
Są zapewne i kwestie w których mi do niego blizej niz do peowców ale i tak uważam ten zestaw za najgorsze zlo.Oferta podłego blaszaka w miejscu w ktorym powinien stać Hotel Ritz.
Przepraszam ze odbiegłem od tematu ale gdybym chcial odpowiedziec wprost,chyba nie za bardzo byłoby o czym.

5 polubień

Na pewno nie prędzej niż przed wyborami …

A co do Dudy to tak czy inaczej jest on pod butem Prezesa wyższego sortu …

:poop: :poop: :poop: :poop: :poop:

2 polubienia

Wydarłeś się na tych którzy poruszają temat Dudy, oceniają go. Po czym sam rozpisałeś się oceniając go i poświęcając mu więcej miejsca niż ktokolwiek inny. Zrobiłeś to w swoim stylu, ostro i bezkompromisowo wdeptałeś go w błoto. Wobec tego ja zaniechałem tego co pisać zacząłem, podpiszę się tylko pod Twoim tekstem dodając: co zrobił to zrobił, szkód nie cofnie, ale może po prostu odejść i zniknąć. Czyli: skończ waść wstydu oszczędź.

5 polubień

To że jest gorszy sort bo tak został nazwany, wcale nie znaczy że reszta to sort wyższy.

1 polubienie

Do Ciebie to nie da się pisać prywatnie, co nie ?

1 polubienie

Jest pytanie,jest odpowiedz.Najpierw sie zezliłem bo mi to juz bokiem wychodzi.Ale postanowilem uszanowac fakt ze to pytanie zostalo ZADANE a nie jest kolejnym linkiem z pierwszej strony wp.
Ale na tym koniec.Więcej juz nie bedę. :smiley:

1 polubienie

trudne pytanie
poprosze o inny zestaw

1 polubienie

7 polubień

A przepraszam, nie zauważyłem. Spróbuj teraz. :wink:

1 polubienie

Za liczbę podpisów… :joy:

Lepiej nie próbuj kolega dwa dni temu się zorientowal ze moderuje okonek a kolega upierdliwy bywa :nerd_face::upside_down_face::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
W jego przypadku nieznajomość prawa służy

2 polubienia