Dwie zagadki

Dlaczego PIS usunął w roku 2018 zapis o możliwości głosowania korespondejcyjnego z kodeksu wyborczego?

  • bo w ten sposób można sfałszować wybory

Dlaczego PIS dodał w roku 2020 zapis o możliwości głosowania korespondejcyjnego do kodeksu wyborczego?

  • bo w ten sposób można sfałszować wybory

Czeko kuźwa nie rozumiecie?

8 polubień

Nie rozumiem. To po co usuwał jeżeli można w ten sposób sfałszować wybory

1 polubienie

Oj, kaczuszek… Tobie to zawsze trzeba “kawę na ławę”?

1 polubienie

Tak. Poproszę.

1 polubienie

Po prostu niektórzy robią tak, jak IM w danej chwili wygodniej i bardziej na rękę.

3 polubienia

W sumie na to sam mogłem wpaść. Dużo nie zmienia. Nie przekonuje mnie to że PiS chce sfałszować wybory.

1 polubienie

Napiszę jaśniej: W 2018 PIS nie chciał fałszowania wyborów.

1 polubienie

A dlaczego wtedy nie chcial. Jak ma taką możliwość to powinien fałszować ile się da. Logiczne, a oni pozbyli się możliwości.

1 polubienie

Wiem kaczuszek jak to jest. Jak się w coś lub kogoś wierzy, to trudno jednocześnie dostrzegać jakieś negatywy. Po prostu przemyśl to na spokojnie. Później. Zastanów się i wyciągnij wnioski. Swoje wnioski. Własne.

3 polubienia

Wtedy czuli się mocni, a teraz? Teraz, to nie wiem.

2 polubienia

rozumiecie az za bardzo.
chyba jestem wrozka, na ten weekend zaopatrzylam sie w podstawowy produkt sluzacy przezyciu - piwo.
co prawda browary hiszpanskie twierdza, ze nie ja jedyna, a jednak produkcja wymaga czasu, zapasy sie kiedys skoncza, ale bodegi czyli winnice czekaja na swoja kolej :wink: za Pirenejemi przetrwamy!!!

5 polubień

Okonek, martwię się o Ciebie. Czytałam bardzo nieciekawy artykuł dotyczący Hiszpanii. Lepiej Ty po to piwo ani po nic nie wychodź.

2 polubienia

oj, mieszkam w strefie w miare bezpiecznej
z Madrytem jako miejscem zamieszkania pozegnalam sie 25 lat temu, a tutaj?
czuje sie w miare bezpiecznie bo zima bylo pusto, sezon martwy, oj!, z zalozenia, od lat
a w ogole to zlego diabli nie biora, a @Devil za mlody :slight_smile:

4 polubienia

Jednak “wkliknę” ten artykuł. Żebyś nie lekceważyła.

2 polubienia

ale ja o tym wiem
tu info jest mam biezaco - a juz pisalam (to bylo w temacie kolegi @collins02 ) nikt nie ukrywa rozmiarow apokalipsy. Fernando Simon rzadzi

tlumacz google troche niegramatyczny
statystyka jest narzedziem, nie wyrocznia

2 polubienia

5 polubień

kaczka walczaca?

5 polubień

Dziś też mi przyszła ochota na puszeczkę Żywca więc Twoje @okonek zdrowie.image

3 polubienia

PiS okokonił sie błoną półprzepuszczalną. On tylko emituje swoje wapory na zewnątrz a nic z zewnątrz do niego nie dociera.
Przepraszam, docierają wyniki badań opinii (pewnie przez specjalną furteczkę) które są paliwem do motorów napędowych ich działań.

4 polubienia

kolorek po prywacie :slight_smile:

2 polubienia