Dylemat uczuciowy

Hejka. Wymyśliłam sobie taką interesującą sytuację uczuciową. Jaka kobieta ma większe szanse u nieśmiałego mężczyzny - taka, z którą czuje wspólną chemię, która mu się podoba, ale słabo potrafią nawiązać kontakt, bo jest również nieśmiała, jak on, czy może kobieta śmiała, którą bardzo lubi, ale do której nie czuje nic więcej? Czy taka śmiała kobieta ostatecznie ma szansę zdobyć takiego mężczyznę? Pytanie głównie do mężczyzn Mile widziane dłuższe wypowiedzi : )

Na nieśmiałość polecam kielicha. Reszta będzie formalnością.

3 polubienia

Na ogol wobec osoby ktora tylko lubimy a nie kochamy mamy większa śmiałosc. Wiec łatwiej ale czy lepiej?

2 polubienia

Ale to moze zostac nałogiem i co potem zrobić z nadmiarem wielbicieli?

3 polubienia

Pić grupowo. Podzial zysków społecznych i kosztów.

A jak ktos woli intymność?

1 polubienie

Nie jestem mężczyzną, ale uważam, że kobieta śmiała ma większe szanse. Jeśli jesteś tą nieśmiałą dziewczyną a zależy Ci na tym chłopaku, zrób wszystko żeby go do siebie przekonać.

3 polubienia

Wybieram szczerość, każdy ma prawo być nieśmiały czy rozmowny, i jeśli padnie takie zapewnienie, to staram się odciążyć drugą stronę od stresu. Cóż aż 2 kobiety wybrały mnie same - ciekawi mnie skąd były namiary ?, tyle że są nieszczere w swoich profilach. Każda dostała po jednym zapytaniu, gdzie odpowiedź będzie ich losem co dalej z ich uczuciami, rozmową itd. Póki co żadnej nie skreślam, Ba obie objawiły się w jednym czasie - jakby 2 podobne osoby z jednym kontem, lub rzeczywiście to każda inna osoba. Piłka w grze i ruch z ich / jej / strony, nie ponaglam, i jestem cierpliwy. Póki co to mnie nic nie kosztuje. Jak by co to mam w zanadżu pytania kontrolne dla każdej z nich