Dylemat

W której zbiórce wziąć udział …? :thinking: :crazy_face:

Decyzję faktycznie trudno podjąć?
:wink:

Ta pierwsza zbiórka nie jest zarejestrowana jako zbiórka publiczna a więc z mocy prawa jest nieważna i bezprawna.

Serduszka wykupilam tuz przed wyjazdem.
A do wielkiej orkiestry wieziennej pomocy dorzucac sie nie będę.

A co do tego dla obywateli zrobili ci dwaj panowie?
WOŚP.

To tak samo jak ułaskawienie przez prezydenta, które też okazało się nieskuteczne.