Dyskryminacja?

Cały dzień czekałem, no i nie doczekałem się. Wczoraj było o babci, a dziś o dziadku nic oprócz jednego wspomnienia kolegi @Antykwa ??? Wyrażam oburzenie…

:shushing_face: :crazy_face:

4 polubienia

A tak w ogóle, poza tematem, to koński łeb gdzie? Wie ktoś?

1 polubienie

0 / 1

źle: koński łeb

1 polubienie

Nie chciałem sobie tu autoreklamy robić szanowny @birbant’cie. Myślałem że jakiś wnusio mając na myśli swojego dziadzia coś napisze. image

3 polubienia

Teraz chyba będzie modna wiedza telepatyczna, wolę teleportację

2 polubienia

Napij się

1 polubienie

Wnuczka dzwoniła / sama 3,5 roku załamana, że ciastko dla mnie jedzą mrówki, ale skombinuje mi inne :scream:

3 polubienia

A tego mi nie musisz powtarzać.

2 polubienia

Warto dzielić się dobrem.

1 polubienie

Otóż to. Świadczy o przyzwoitości.

1 polubienie

A tak serio: @Szczery_do_BULU dostał bana czy co? Od kilku dni go nie widzę :thinking:

2 polubienia

Moja wnuczka zrobiła mi laurkę. I wysłała - oczywiście - MMS-em.

2 polubienia

A dziadowskie godziny mogą być? Wczoraj byłem gościnie w Wielkopolsce… tak firmowo. I o godzinie 11 zrobiła mi aferę cukrzyca) tak wołała jeść. Wchodzę do 1 sklepu a tam pani mi mówi że teraz tylko że 60+ może kupować. Spoko poprosiłem o wezwanie policji… po 10 minutach sprzedali mi coś ale… niesmak został. u mnie niski cukier jest dość niegroźny ale u wielu to minuty. Dlaczego się broni nam dostęp do sklepów?

4 polubienia

Opala się w Meksyku :tropical_drink:

3 polubienia

A tam wiadomo, internet nie dochodzi. image

3 polubienia

Dzieci nie mam, a dni czegos-tam?
Dziadek to dziadek do orzechow
I to dziadkom dedykuję

2 polubienia

@Antykwa, ja tylko " szczeliłam ", że tam się bawi. Meksyk i Zanzibar teraz mocno oblegany przez turystów. Nie wymagają szczepień, maseczek, nic tylko leniuchować i drinki sączyć.
A że nasz kolega to wędrowniczek, wszyscy wiemy :wink:

1 polubienie

Ja też tylko “szczeliłem” tym internetem. Bo skąd mi wiedzieć? image

1 polubienie

Zgadzm się z tym że to dyskryminacja, Ponieważ nie pamietam żadnej babci to Dzień Dziadka był i jest dla mnie istotny. Mój dziadek był ogromnie wazną dla mnie osobą, wychował mnie, nauczył świata. W piątek odwieziłąm Go na cmentrzu, a przy okazji mojgo Tate czyli dziadka Młdej.

3 polubienia