dyskusja o niczym

To i tak nie jest źle. Uwierz. Moja starsza córka miała nasilone kolki ( coś niespotykanego u dziewczynek) zaczynało się o 16stej A kończyło około 23ej. Dzień w dzień, dopóki nie skończyła czterech miesięcy. Płacz taki że wyliśmy w domu wszyscy . Ja nad nią, moja mama nad nami obiema A znajoma pediatra z klatki obok razem z nami. Wszystko przyjdzie i wszystko przeżyjesz. Jako matka znajdziesz w sobie siłę o jaką nawet się nie podejrzewasz. Z czasem nauczycie się siebie i bezbłędnie rozpoznasz po płaczu o co chodzi i będziesz wiedziała co robić. Powodzenia i dużo siły. Dasz radę! :slightly_smiling_face:

3 polubienia

…tylko płakał.
Aha.

Raczej chciał usłyszeć Twoje bicie serca, jak przez 9 miesięcy

Wg reżimu, tak, więc się dostosujcie do własnych wymagań

Koleżanek? Koleżanek?? Jak dziecko zna głos mamy i taty wyłącznie

1 polubienie

Otóż nie. Agata nie jest ubezwłasnowolniona. To Jej temat A nie jego.

Znasz lepiej Agate niż ja na pewno :slight_smile:

Jest dorosła. Gdybyś miał odrobinę przyzwoitosci i szacunku do Niej ,to byś przynajmniej w Jej temacie syfu nie robił.

2 polubienia

Myślisz, że ją to obchodzi… :wink:

Może życzyć co chce, ja opinie z neta olewam ciepłym moczem :slight_smile:

@okonek czy widzisz do jasnej cholery żeby mój wpis był o niczym lub nie na temat?

widze dyskusje. tu sobie mozecie pogadac bez przytykow, ze w cudzym temacie.

No chyba nie widzisz skoro przeniosłas mój normalny wpis na temat,w temacie zmyslonej

Otóż to
W cudzym temacie. A nie w temacie tego *****. Od kiedy on decyduje kto może pisać w cudzym temacie?

no to jesli mu odpowiadasz macie swoj temat do popisu.

A czy to znaczy że można przenosić moja wypowiedź NA TEMAT i skierowaną do AUTORKI POSTU??? Nie wydaje mi się. Boicie się przenosić wypowiedzi od jego wpisu czy jak?
Nie wymyślaj teraz bzdur.