Dżender

O tempora, o mores! Nawet zwierzęta zaczynają aktywnie uprawiać ideologię dżender i chyba jakieś LGBT też. Czy zmiany płci w świecie staną już się teraz normą? Wszędzie? :open_mouth: :open_mouth:

2 polubienia

Nie chciał przedwcześnie pokazać płci… :joy:

1 polubienie

A te “zimne” ryby?
I to w akwarium?

3 polubienia

To rozumiem, świetne wyjście z sytuacji jakby co… :joy:

1 polubienie

Moim zdaniem w pewnym wieku płeć nie odgrywa już wielkiej roli.
Zostają przyzwyczajenia i stereotypy.
No i najróżniejsze traumy…
A i dowcipy jeszcze:
Siedzi sobie trzech facetów w poczekalni u bram niebios. A że się nudzą, to zaczęła się rozmowa:

  • Panie, jak to się stało, że tu jesteś?
  • Ano, wracam do domu, patrzę żona jakaś taka kwitnąca, leży naga w łóżku, na podłodze porozrzucane bety. Pomyślałem sobie, że kochanek jakiś ją odwiedził, to i pytam: A gach gdzie? A ona w płacz, że co ja sobie wyobrażam, że żadnego faceta tu nie było! No to zajrzałem pod łóżko (nie ma), do szafy (nie ma), do łazienki (nie ma). Ale wyjrzałem przez okno, ktoś się pod balkonem kręci. To złapałem pierwszą rzecz, co ją miałem pod ręką, mianowicie lodówkę, i rzuciłem. A że ciężka była, to zawału dostałem i tu się znalazłem.
    Rozmówca się zaniepokoił i nie odzywa.
  • To teraz pańska kolej, jak się pan żeś tu znalazł?
  • Wyszedłem sobie na spacer z pieskiem, taka ładna pogoda, słonko świeci, ptaszki ćwierkają. Aż tu nagle zrobiło się ciemno. Spoglądam w górę, sprawdzić czy to nie jakaś chmura, a tu na mnie lodówka spada.
    Nastąpiło milczenie, pełne zadumy, aż przedmówcy sobie przypomnieli o trzecim.
  • No, my tu o sobie już powiedzieliśmy, może się i pan podzieli ostatnimi momentami na ziemi.
  • No, dobrze. Było tak: Siedzę sobie spokojnie w lodówce…
2 polubienia

Ziobro powinien wypowiedzieć konwencję zoologiczną.

2 polubienia

Nie wypowie. Los malp z cyrku na Wiejskiej bylby niepewny.

3 polubienia