Dzieci i młodzież też się zestarzeją?

Jeśli tak, to raczej nie zrobiłem głupio, stając przed urodzeniem się w kolejce, w której dawali rozum, wysoką świadomość? Jeśli masz problem z odtworzeniem, kliknij po “play” zaraz ikonę YouTube.

1 polubienie

Co ty jarasz typie?

2 polubienia

Helenę jara :rofl:

Gadali i przeszkadzali słuchać. Dziewczynka ma świetny głos, pięknie śpiewa. Zobaczymy co z niej wyrośnie.

1 polubienie

@GumowaKaczka przestan siac wroga propagande promujac kretynskie zachowana niedouczonych elektrykow i roznych doktorow od komunistycznego prawa pracy.

1 polubienie

@GumowaKaczka
Ja w przypadku poziomu pomyslow i zachowaniu w obliczu pandemii wszystkich malo pozytecznych durniow ryzykujacych zycie innych swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem wrzucam do jednego worka.
Opcja polityczna obojetna.
Statek tonie, a ci chca, zeby okiestra grala?
To duza szansa, ze zobaczymy sie w takich okolicznosciach

3 polubienia

Wiesz chyba że nie przepadam za Wałęsą. Chciałem pokazać tylko że gościowi nie zależy na swoim zdrowiu ale nie pomyśli o ludziach których może zarazić… W przypadku wizyty kaczynskiego na mszy, temat/odpowiedź nie został usunięty.

1 polubienie

Mea culpa.
Zmylil mnie komentarz do wstawianego materialu. Jest roznica miedzy gloryfikacja nieodpowiedzialnych zachowan a ich krytyka.
Walesa nawygadywal w zyciu juz tyle glupot, ze swojego fanclubu tez sie dorobil. I zadzialac moze na nich tak samo jak przyklad Kaczynskiego na jego wyznawcow
Dla rownowagi dodam
ciekawostke

2 polubienia

nie zestarzeją się :upside_down_face:

Nie zdaza? :wink:

W życiu!