Dzieci to potrafią mieć pomysły?

3-latek spacerował po parapecie na 7.piętrze.

Moja młodsza córcia, mając pół roczku, przecisnęła się między prętem balkonu a ścianą bloku i wyszła na zewnątrz balkonu na kolanach, co prawda z mieszkania na parterze, ale pod balkonem był chodnik betonowy. Gdyby się puściła, to by się zabiła. Ale ona w końcu zapłakała, nie wiedząc jak sobie poradzić dalej, i ten jej płacz pozwolił mi skoczyć do niej i złapać ją za rączki.

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Odrębne zdanie zamieszczam osobno

0 głosujących

1 polubienie

Ty rayowales ieharmonijne ludzkie dziecko?
Jakos nie wierze.

1 polubienie

I do tego swoje. @Leone_Marco, to byly bledy mlodosci, przed nawroceniem.

3 polubienia

Raczej przed odwroceniem.
Wszystkiego do gory mogami)))

2 polubienia

Niezły akrobata z tego malca. Widocznie to nie był jeszcze jego czas. Stąd powrót do domu.
A tata pijany. Długi weekend panie. Polski relax.

3 polubienia

Przyszła wypłata z 500+ to pije.

2 polubienia

Ale peowcy też biora 500 plus… Przeciez im się należy.

Ale nie piją, tylko wydaja na dzieci :slight_smile:

1 polubienie

A to to już szczyt wszelkiego chamstwa dyskryminacji i wyższości nad innymi ze względu na przynależność polityczna albo zwykły trolling, żeby napisać że Wyborca PO nie wydaje 500plus na alkohol a wyborca PiS tak, mimo że tego nie wiesz bo nie ma takiego podziału… xd

Dobra, wyborce PO stac na koniak, wyborca PiS wybierze mozgoyrzepa. Pija wszyscy…
:stuck_out_tongue_winking_eye:lepiej brzmi?

No nie bo chcesz przez to powiedzieć że jakiś leming jest w czymś porzadniejszy od pisowca i że tam nie ma żadnej patologi niby XD

Alkohol to alkohol kolego. Jak bys tego nie nazwal trucizna.

1 polubienie

Rozumi3m sarkazm wypowiedzi. Ale nie przesadzaj… Nie wszyscy 500+ wydają na chlanie…a ci co chleją i tak by chlali niezaleznie od plusów

3 polubienia

Moja młodsza siostra jako mniej, więcej cztero latka pomyślała, że w misce rzeką popycie do babci do Gdańska.
Trochę daleko z Łódzkiego :crazy_face:
Ja wiedząc, że idzie nad rzekę pomahałam jej pa pa😁
Ojciec, gdy się zorientował, to pierwszy raz w życiu tak szybko biegł nad rzekę.
Młoda już stała z miską w wodzie.:grimacing:

2 polubienia

Oj, wiem cos na ten temat. Teraz to nawet milo powspominac… :slight_smile:

1 polubienie