zostanie uratowanych od ludzkich barbarzyńców. Jeszcze wypada oczekiwać zakazu jedzenia mięsa i ryb na całej Ziemi.
Ja proponuję zabronienie jedzenia kompletnie. ![]()
Jedzenie słodkich owoców jest harmonijne i pożyteczne.
Jedna z teorii spiskowych głosi, że za tym wszyskim stoją globaliści (czy jak im tam…).
Chodzi tez o jakąś kontrolę targowisk i badania weterynaryjne. Covida przywlokło domowe zwierzę. Od nietoperza.
Żydzi,Masoni i cykliści
Zapomnialeś o TUSKU!!! ![]()