Dziękuję, nie mam pytań

Czyli to potwierdza że fakty TVN nie są polskie :rofl: (po komentarzach od kilku dni)

Polska obejdzie sie smakiem
Tu nie chodzi o praworzadnosc a kontrole celowisci wydatkow. Czyli nie da sie wiele pokombinowac, ukrasc czy przeznaczyc na kielbase wyborcza. A i do lotniska Baranow, przekopu mierzei czy poprowadzenia autostrady przez jeden z najwartosciwszych parkow narodowych czyli Biebrzanskiego PN nie da sie doplacic.
Ot inne priorytety.
Niesowieckie.

1 polubienie

Wstyd qrwa. Polska i Węgry robią wszystko by wylecieć z UE. Idioci.

3 polubienia

Orban ustapi.
Jak zwykle w ostatniej chwili cos tam wiecej wytarguje i odpusci.

1 polubienie

A jaka to ma być niby autostrada ?

EDIT: Ciekawe czemu akurat przez ten park narodowy, a nie np na około … Nie powodowałoby to nie wiadomo jak wielkich strat czasowych …

A My jak zwykle nie ogarniemy i nic nie zyskamy … Chyba że tym razem będzie inaczej …

Droga ekspresoewa
W kazdym cywilizowanym kraju takie perelki przyrodnicze sie omija.
Straty wynikajace z utrat naturalnych trenow bagien znacznie przewyzszaja zyski z zaoszczedzenia kilkudziesiecio kilometrow drogi. To takie sowieckie myslenie, “dzieki” ktoremu nie ma juz Morza (jeziora) Aralskiego.
Mam nadzieje, ze skonczy sie jak z Raspuda, czyli okaze sie, ze mozna park ominac.

1 polubienie

Na podobnej zasadzie działa bezsens Przekopu Mierzei Wiślanej … Pół godziny drogi tirem z Elbląga do Gdańska … :confused:

Tego kiedyś szukałem co pisałem z Tobą na priv …

1 polubienie