Dzien Dobry Bardzo

Co Wam dziś szczeliło do głowy ( ciekawego ) ?

Dzień dobry jeszcze bardziej.

Tenis oglądam z siatkówką na przemian. I jak na razie, to jeszcze mnie do głowy nie szczeliło dziś nic, ale wszystko przede mną.

Jestem na lotnisku więc moje"strzelanie"ogranicza się do kupowania prezentów😇 Niemniej,to jedna z moich ulubionych zabaw!
Tyle że akurat Luton nie grzeszy urozmaiceniem :roll_eyes:

A najbardziej przed Tobą to chyba telewizor.
A przede mną wypad po kwiatek, bo wyczaiłam w piwnicy jeszcze jedną wolną donicę balkonową. :grin:

A obok piwko. :stuck_out_tongue:

Najpierw siatkówka teraz tenis i wpadł mi do głowy pomysł na grilla (elektryczny) w domu, bo na działkę za daleko:)

Nic. Mam dziś epizod depresyjny
:beer:

Piwa zabrakło?

Pogoda nie napędza

Wczoraj raczej :smirk:
Wypiłem piwo przy Starym Rynku w Poznaniu,za 26 zł.
To wciąż daleko od cen lotniskowych,to mały browar z Ostrowa Wlkp.(Brovaria),piwo wyśmienite ale…Czy to znaczy że za rok zapłacę 35-40zl.?:thinking:

Też zauważyłem, że piwo i alkohole ostatnio bardzo podrożały w lokalach. Piwo poniżej 20 zł w Warszawie jest praktycznie nieosiągalne. Szklaneczka Martini to 30-35 zł (litrowa butelka w markecie niecałe 40 zł).

Dobry przykład z Martini :innocent: :roll_eyes: