Dzien dobry choinkowo (!)...

@elsie
Ja mialam serie takich podobnych masaży w Tajlandii
Super!
Ale u nas drogie, bo 60 euro za jedno “posiedzenie”
Ciekawe ile kosztuje w Polsce?

@elsie
Jakos niejasne dla mnie te informacje
Tam sa roznego rodzaju zabiegi, a jak nazywa sie twoj? wiesz?
i jak drogi - ewentualnie

Na historii też już pamięciowo się wykładam.

1 polubienie

U mnie stoi od kilku dni taka wielka choina, z 10 metrów ma. Ale nic na sobie nie ma jeszcze… xd

1 polubienie

to w poniedzialek jade do miasteczka - ale juz nie biala kupie.
u mnie choinka zostawiona przy kontenerze zniknie w godzine, tym bardziej, ze zniszczona nie jest i ze swiatlowodami.

1 polubienie

Dobry pomysl z tym kontenerem
Moze sprobuje

@GumowyKrokodyl :dizzy_face:
Naturalna przed domem???

Niee, na takim placu w miasteczku. Przed ratuszem xd ale naturalna… Ale nie jakaś super ładna. Trochę złe proporcje ma.

1 polubienie

@elsie
Znalazlam cennik. Wlasnie sprawdzilam
Jezeli dobrze zauwazylam to ceny maja horrendalne!!! ntakie jak u nas
Prosze cie zatem tylko napisz jak dokladnie nazywa sie ten rodzaj zabiegu i jak czesto masz ten zabieg
Przypomnialam sobie ze moja kolezanka z grupy tanecznej tez robi rozne zabiegi, wiec chyba u niej bedzie taniej

Nerkowce to podobno świetny antydepresant, a w połączeniu z żurawiną mogą stanowić interesującą smakowo przekąskę=muszę spróbować kiedyś tego połączenia.
CHOINKI ?
Mam olejek sosnowy pod ręką /naturalny/

2 polubienia

Nie nadazam, zupelnie nie wiem dlaczego czas zapie…la jak szalony.
A ty mi wlasnie przypomnialas o olejkach. Mam cale pudlo i tylko czekam az zrobie porzadki i deko na swieta. Ale przeciez moje juz…sprawdze te olejki

1 polubienie


:wink::innocent:

2 polubienia

Super!

Moj polega na ugniataniu i rozmasowawyniu punktow napiecia. Jeden zabieg kosztuke 130,00 i trwa pol godziny.

1 polubienie

Dokladnie jak sie nazywa nie wiem, ale bede w srode i zapytam…Juz wiem: Fascial Manipulation.

1 polubienie