Dzien dobry choinkowo (!)...

…bo u nas już tygodnia w centrum mnóstwo udekorowanych choinek…
A dzisiaj mamy:

  • Dzien Fibonacci -ego
  • w Japonii: Dzień Dziękczynienia za Pracę
  • w Polsce:Święto Wojskowej Służby Prawnej
  • w USA: Dzien Espresso
  • Dzien Orzecha Nerkowca
  • Dzien Żurawiny

…ale zza niektórych choinek jeszcze wyglądają roże:

image

3 polubienia

O Tannenbau, o Tannenbau
wie treu sind deine Blaetter
die gruenst nicht nur zur Zommerzeit
nein auch in Winter wenn es schneit…

Weiter, ich erinnere mich nicht. :thinking::grinning:

2 polubienia

W takim razie chcialabym wyrazic moja wdziecznosc za moja prace. Nie wiem czym sobie na to zasluzylam, ale dziekuje za nia losowi. Mam najwspanialsza szefowa, ktora przywiozla mi dzisiaj do domu swiezy sok owocowy, bo jestem chora :heart: a tak w ogole to przez ostatnich kilka dni caly czas mi powtarzala, ze mam sobie robic wiecej przerw w pracy.

3 polubienia

Życzę szybkiego powrotu do zdrówka i gratuluję szefowej. :blush:

2 polubienia

Mialam dzis chetke na orzechy nerkowca. Przeszla, jak sprawdzilam ilosc kalorii…

image

1 polubienie

Ja znam tylko dwie poczatkowe linijki :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja codziennie dwa orzechy wloskie (chyba tak sie po polsku nazywaja)
Zaraz sprawdze ile to kalorii
Ale ostatnio jem tak malo, ze to chyba nie ma znaczenia
Szkoda tylko ze obojetnie ile jem to prawie nic nie chudne. A hormonow mam juz podwyzszona dawke (ciekawe ile Jula ma) do 150 :disappointed:

2 polubienia

Gratuluje szefowej
Ja w Polsce ostatnio mialam tez wspanialego szefa! Do dzis go wspominam

1 polubienie

Kiedyś znałem całą, w szkole na niemieckim było. Ale pamięć u mnie już nie ta…
Może, gdybym się skoncentrował, to jeszcze coś bym z pod palnika wygrzebał, ale mnie się nie chce. :yum:m

1 polubienie

@birbant
Bo pamiec masz skoncentrowana na historii
Ja odkad sie dosc intensywnie interesuje glownie fizyka kwantowa i wspolczesna psychololgia to juz na inne rzeczy pamieci mi nie starcza (no moze jeszcze opery i wykonawcy) co widac w quizach

2 polubienia

wlasnie wyciagnelam z pawlacza choinke .
chinskie plastikowe paskudztwo bylo kiedys biale, ale cos paskudnie zzolklo i jestem w rozterce - podarowac komus potrzebujacemu i isc kupic nowa (a kusi, bo w tym roku jest naprawde duzo ladnych modeli) czy jednak zastosowac recykling starej?

1 polubienie

Jestem za opcja: podarowac!
Ja wlasnie przeszukuje swoje ozdoby choinkowe i tez chetnie bym oddala spora czesc, ale tutaj to ludzie raczej rozdaja takie ozdoby niz biora
Niedawno likwidowali kwiaciarnie ktora rowniez prowadzila rozne upominki i takie tam. Przez miesiac wystawiali to co im sie nie oplacalo sprzedac…i tak zebralam spory karton. Chyba trzeba posegregowac i odlozyc cos dla mojego doroslego dziecka

2 polubienia

Jula ma bardzo roznie. W ogole nauczyla sie ustalac ile jakich ma brac w zaleznosci od samopoczucia. Bo wyniki zazwyczaj sa bardzo “okolo”. Teraz ma zmniejszyc dawke (chyba) FT3…

1 polubienie

To malo
A jest pod kontrola specjalistow czy lekarza domowego?

1 polubienie

Przy okazji: ja w ciazy utylam prawie 20 kg (bo zarlam). Jula do tej pora 12, wiec w zasadzie to norma. Ale potrafi bardzo sie pilnowac i nagle tyje prawie 10 kg.!

1 polubienie

Jesli chodzi o lekarzy to stracilam rachube…

1 polubienie

Też od jakiegoś czasu codziennie jemy orzechy. Ja kupuję taką mieszankę w wiklinowym koszyczku,są też w niej migdały.

2 polubienia

Ale z tego co piszesz to lekarzy ma dobrych
Ja chyba musze znow do endokrynologa w Hamburgu sie wybrac
Bo jeszcze jak dojda przyjaciolki to mam zupelnie przechlapane
A co do twoich nog - jak sie nazywaja te “uciskowe” zabiegi czy masaze?? - bo moze ja bym to sobie zaaplikowala w Polsce

1 polubienie

Chyba tez sobie cos doloze do tych orzechow wloskich. Moze pistacje i ziemne orzeszki - bo za innymi raczej nie porzepadam

1 polubienie

Lekarzy ma dobrych, ale i tak kieruje sie swoimi objawami. A to co ja mam to sie nazywa:

KLIK

Tu masz najwiecej. Ja jestem u corki zalozycielki. Naprawde to jest fenomenalne. NFZ tez to zna, ale nie stosuje (FORSA!!!)

1 polubienie