Dzień dobry świątecznie i to bardzo

Nic.Ale w londynie,w National Army Museum,fragmenty muru berlinskiego sa w tej chwili elementem wystawy.

2 polubienia

Ogladales?

Tylko tyle co mam na kamerze bo ja pracuje w Stevenage.

1 polubienie

Miałem osobiście przyjemność rozbijania muru podczas pamiętnych dni …

5 polubień

Czyli znalazles sie w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu:)

2 polubienia

Przyjechałem wtedy do Berlina, bo Polacy już mogli a mnie miasto interesowało. Spotkałem pewnego rosłego draba, rybaka o nazwisku Doctor z Dutsch Harbor na Alasce. Ten chciał koniecznie, bym go zaprowadził i pokazał mur. Chciał, to go zaprowadziłem. Widziałem wtedy jak dziesiątki ludzi próbowało odłamać kawałek z muru, który okazał się być zbudowany niesamowicie twardego betonu. Potem chcieli nam te kawałki sprzedać. Skombinowaliśmy skądś młotek i sami odłupaliśmy. Przez wiele lat miałem gdzieś te kawałki. Obecnie już ich nie mam. Za to mur widzę tak często, jak chcę, więc prawie na jedno wychodzi.

4 polubienia

Tak,takie od wulkamowwszak w poblizy wyroso nam Wezuwiusz))

1 polubienie

duzo z tego muru to juz chyba nie zostalo?

1 polubienie

Takie dynie maluchy dziś malowały/wyklejały

2 polubienia

A mialy jeszcze cos na Halloveen?
Jest to popularne w Polsce?

Z tą popularniscią to różnie. W przedszkolu nie lecz wiem ze niektore misky sie wieczorem przebierać

1 polubienie

Moja starsza córka za młodu zrobiła babci swojej obciach w tramwaju pytając co to za kościół :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

A tu wersja minimalistyczna :slight_smile:

1 polubienie

charakterystycznego? Nie wiele tego zostało. Kilka pożarów miasta. Przetaczający się front IWŚ. Raptem kilka zabytków i historia.

1 polubienie

A moja glosno wywodzila, ze ten palac zbudawali nam nasi przyjaciele! Ludzie konali ze smiechu… :joy:

1 polubienie

To chyba historia dosc interesujaca?

Miasteczko nieduze, ale jak podaja ma kilku mieszkancow slawy swiatowej? Jak chocby Ken Follet?

2 polubienia

Jak tam teraz sie przygladam to troche kosciol przypomina, a raczej swiatynie

Tu sie takze urodzil Ken Hensley,klawiszowiec Uriah Heep a takze znakomity aktor,Denholm Elliot…

2 polubienia