Dzień dobry w Dniu Czasopism. Jakie czytacie?

Poza tym dziś tylko:

  • amerykański Dzień Ciasta. Jakie jest wasze ulubione?

A jesień sie powoli kończy

2 polubienia

Dzień dobry. Ja nawet gazety z programem telewizyjnym nie czytuję. Program TV jest w internecie, dekoderze i telexie, to po co jeszcze wydawać pieniądze?

1 polubienie

Ja z gazet kupuje tylko magazyn sprzedawany przez bezdomnych. Tam sa wiadomosci, kttorych nie znajde gdzie indziej

1 polubienie

“Nieznany Świat” -bardzo tajemnicze czasopismo,
a poza tym inne babskie,lokalne i co mi “wpadnie w oko”.
Ulubione “amerykańskie” ciasto?
Marchewkowe piekłam-było niezłe,ale teraz przymierzam się do DYNIOWEGO!
A jakie lubię?
SERNICZKI<PIERNICZKI<MAKOWCE<WUZETKI<itd…
Ostatnio jadłam niezłe:
image

2 polubienia

Lub czasopisma.

1 polubienie

Raz w tygodniu kupuję lokalny dziennik. Jak trafię na darmową gazetkę miejską to czytam aby wiedzieć co w mieście się dzieje.
Będąc w bibliotece zahaczam o czytelnię, GW, Newsweek, Polityka.

1 polubienie

Ostatnie czasopismo jakie czytywałam przestalo sie ukazywac w wersji papierowej trzy lata temu.
Nie licze jakchs celebryckich typu Hello u fryzjera :grin:
A ciasta to standard makowiec, szarlotka i sernik. Kolejnosc dowolna.

1 polubienie

Nie dalej jak ze 2 miechy temu,bylo o gazetach…
Czytam nieregularnie.Ale jak juz to przede wszystkim,Tygodnik Powszechny,magazyn muzyczny"Tylko rock",MOJO…
Czasem zaglądam do Rzeczpospolitej ale to tragedia co sie stalo z tą światową niegdys,gazetą…

1 polubienie

Regularnie czytam Angorę i Nieznany Świat, jedno i drugie od wielu lat. Wcześniej jeszcze Młodego Technika, UFO, Podróże i Poznaj Śwój Kraj. Teraz to wszystko nadal trzymam w domu, część w kartonach.

1 polubienie

A ty lubisz?

@benasek
A z niemieckich zadnych?
Skad masz polskie czasopisma?

1 polubienie

@collins02
A angielskie czytasz?

1 polubienie

Niemieckie dwa, przysyłają mi do domu z racji zawodu.
Polskie mam bo jeżdżę często do Polski.

1 polubienie

@okonek
Ja wlasnie przedwczoraj dorwalam “czasopismo” kolorowe, bo lezalo obok ksiazek do wziecia. Ciekawa bylam co tam pisza. Otoz co, kto z kim i kiedy…nawet wszystkich nazwisk nie znam. Odnotowane kto byl na jakiej gali a kogo nie bylo, kto kogo pocalowal i dlaczego…
I ludzie to kupuja i czytają! :dizzy_face:

2 polubienia

A co to jest GW?

1 polubienie

a ja dzis weszlam na kawe do nowo otwartej malutkiej kawiarenki - cukierni i zaskoczenie - maja bezplatne wifi, ale na stoliku lezala tez ogolnodostepna codzienna gazeta. widok ostatnio bardzo rzadki. kiedys norma.

1 polubienie

No wlasnie napisalem ze MOJO.
Czasem Uncut ale to juz zupelnie od swieta.To sa muzyczne gazety.
Z codziennych gazet,jesli mam okazje,najczesciej siegam po bulwarowki albo Evening Standard.Tylko po to by sie orientowac…Jesli jest cos waznego,wole ichnia telewizje.

1 polubienie

A tak w ogole to dzisiaj mija 77 lat od premiery filmu"Casablanca" :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Od dawna nie czytam papieru.

1 polubienie

Dzisiaj kilka rocznic, m.in. 80 lat kończy Tina Turner a były prezydent na uchodźstwie prezydent RP Ryszard Kaczorowski kończyłby gdyby żył 100 lat …

4 polubienia