Dzień dobry w Dniu Czerwonego Kapturka

Jeszcze mamy:

  • Dzień Pokazywania Języka (!)
  • amerykański Dzień Ciasta Malinowego
  • również amerykański Dzień Daiquiri (podobno ulubiony napój Hemingway-a)

A ja kontynuuje serie zdjęć z Doliny Upiorów:

3 polubienia

Idzie czrrwony kapturek przez las.
Zza krzakow wyskakuje wilk i mowi.
Gdzie idziesz glupia ci…o?
Alez wilku,to ja czerwony kapturek.
A gdzie masz koszyczek?
O ja glupia ci…a,zapomnialam koszyczka ))
To tyle o czerwonym kapturku Dzien dobry)))

3 polubienia

A gdyby tak tę bajkę opowiedzieć inaczej?

1 polubienie

I trul sie ten Hemigway babskimi slodkimi koktailami, nic dziwnego, ze go czarne mysli do samobojczego konca nachodzily.

2 polubienia

A co mi tam, wezmę i się wychylę.

19 VII 1399; pogrzeb Jadwigi, króla Polski wspólnie z jej córeczką, Bonifacją. Jadwiga Andegaweńska urodziła martwe dziecko 2 dni wcześniej i nie wybudziła się ze śpiączki poporodowej.

    1. 1655; pierwszy dzień potopu szwedzkiego.
      1. Klęska pod Kliszowem. Polski król, August II Mocny dostał po dupie od szwedzkiego króla Karola XII.

Dalej mi się nie chce. :stuck_out_tongue:

A w ogóle, to; dzień dobry i miłego dnia. :yum:

4 polubienia

Wreszcie święto dla mnie :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

2 polubienia

:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

2 polubienia

Często używam tej emotki, nie że złośliwości, w realnymi życiu też to robię,taka karma :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

On i jego kumpel Świerczewski znany, jako Walter, chlali wspólnie oporowo. Właśnie w Hiszpanii. I już wiadomo, komu biły dzwony. :grinning:

3 polubienia

Właśnie miałam napisać, że jemu wszystko smakowało, gdzieś opublikowano listę alkoholików, którzy zmienili świat, Ernest zajął 6 miejsce , pokonał nawet Jelcyna i Churchilla.

3 polubienia

A o Karolu Świerczewskim coś było?

2 polubienia

Jesli pili tutejsza aguardiente to i tak cud, ze nie powiesili sie nastepnego dnia.

5 polubień

Oj nie wiem , pamiętam , że Władysław III był mocno nawalony podczas bitwy pod Warną?
Gagarin i Wincent van Gogh wyprzedzili Ernesta.

2 polubienia

O Warneńczyku mam zamiar tu napisać w swem historycznem cyklu. Ale później, bo dziś kontynuował temat będę o polskich szarych eminencjach.

3 polubienia

Gagarinowi mozna wybaczyc.
Jako oficer armii ZSRR nie mogl sie wychylac poza ramki)))

4 polubienia

Tiereszkowa też ponoć chlała.

4 polubienia

Ale był lepszy od Jelcyna :wink:

4 polubienia

Pewnie AJelcyn,juz nie bardzo mogl,stad przegrana)))

3 polubienia

Dzień dobry :slightly_smiling_face:
Czerwony Kapturek to ulubiona bajka mojej najmłodszej siostry gdy była mniejsza.
Rodzice często mi ją opowiadali i czytali, a potem sama zaczęłam ją czytać. To była pierwsza książeczka przeze mnie przeczytania samodzielnie, gdy tylko nauczyłam się czytać :smiley:
image

4 polubienia

Młody niedawno wrócił z urlopu , 3 dni miał głowę w sedesie… zdziwiłam się bo on zna granice swoich możliwości , powiedział , że poznali fajną grupę z Ukrainy :wink:

5 polubień