Dzień dobry w Dniu Dobrego Łotra (Dzień Janosika)

Dynią zajadam się regularnie. Tzn. pestkami!

2 polubienia

Brawo Ty! :wink:

2 polubienia

@Bingola
Turcy potrafia robic wiele smacznych potraw ze szpinakiem od nalesnikow po bulki

3 polubienia

Wymyslam dzień wirusów.:grin:

2 polubienia

@Devil
Diabelski pomysl!
image

1 polubienie

Byle nie komputerowych :crazy_face:

2 polubienia

papay

2 polubienia

Jak to dobrze, że WIESZ o co mi chodzi… :sweat_smile:

2 polubienia

Naleśniki ze szpinakiem bardzo lubię!!!

2 polubienia

I dużo czosnku w nim!

2 polubienia

Tak lubię czosnek, że chyba jadłabym tort czosnkowy… :rofl:

1 polubienie

Wiem! :joy: Na poprzednim forum miałyśmy kolegę, który twierdził, że kula to kształt doskonały i że on dąży do doskonałości :upside_down_face:

3 polubienia

To ja mam doskonały brzuszek… :joy: :joy:

2 polubienia

To fajnie musisz mieć, Jest po czym się pogłaskać, jak coś smakowało :wink:

2 polubienia

Można się położyć… :rofl:

1 polubienie

A dlaczego dobry łotr kojarzony jest z Janosikiem???Dla mnie to postac biblijna ktora zasluguje na miano prawdziwego mężczyzny.
A Janosika uwazam za jeden z najgłupszych seriali w socjalistycznej tv.Owszem,gdy w takie wieczory jak kiedys,wszyscy siadali przed tv z tym samym programem dwukanałowym,juz sama wymiana zdan nastepnego dnia w pracy czy szkole,wydawala sie atrakcją :wink:
Ewa Lemańska tez grzechu warta ale sam film???Litości!

1 polubienie

Serialowy Janosik jest zabawny. Czepiacie się kolego.
Ale faktycznie te wszystkie janosiki i robin hoody z Dobrym Łotrem wiele wspolnego nie maja.

2 polubienia

No mnie to raczej nie bawiło.Nosilo znamiona radzieckich komedii z konca lat 60-tych z ktorych tylko jedną zapamietalem jako cos dobrego.
Nosilo to tytul,“Iwan Wasiliewicz zmienia zawód”.Niezawodny manewr z przeniesieniem w czasie,nawet tu zadziałał :slightly_smiling_face:

1 polubienie

serial jak serial, widzialam gorsze - krajobrazy ladne, Janosik i Maryna reprezentacyjne, zagrane dobrze?
a ze cenzura zrobila z Janosika nieomalze dobrego I sekretarza? :wink:

2 polubienia