Dzień dobry w Dniu Fotografii Zwierząt Domowych. Pochwalicie sie swoimi pupilkami?

@Aszka_J, kiedy miałam jeszcze konto na fejsie , koleżanka weganka wciągała mnie w wiele akcji ratowania: koni , psów na łańcuchach, zwierząt w ubojni itd.
Od czasu do czasu jak coś człowiekowi w oko wpadnie, szybciej zapomina, ja dzień w dzień miałam obrazki…

1 polubienie

Z tego co piszesz @ZiraaeL, prywatne akwarium spokojnie może Ci zastąpić telewizor i filmy akcji :stuck_out_tongue_winking_eye:

Twojego staruszka uwielbiam Reksiu !
Pamiętam kiedy jeszcze na pytamy o nim pisałeś i pomyślałam sobie wtedy nawet: kurczę, następny ból kolejnego człowieka po odejściu ukochanego psiaka rychło, a tu… psina się nie daje !! :slight_smile: Brawo !
Aż się sama wzruszyłam…

1 polubienie

Uwielbiam taką łąkę! Wolę 100 razy niz nudny trawnik.
A zwierzęta? A proszę bardzo:



5 polubień

I widok na świat, żeby nudno nie było… :slight_smile:
Brawo dla pańci i pańcia ! :grinning:

2 polubienia

To prawda. Nawet polityka jest. Prezesem jest wspomniana wyżej nożycowa krewetka, nazwana Miss Beatrice.
Religia? Proszę bardzo. Trzy małe kraby, których nigdy nie widac, mimo ostropomaranczowefo namaszczenia - Kacper, Melchior i Baltazar.

2 polubienia

Christus Mansionen Benedicat Chrystus błogosławi ten dom.

5 polubień

Racja @anon75849589. Człowiek w ten sposób przywyka. A od przywyknięcia do zobojętnienia krótka piłka często.
Oby nie ! Jak najdłużej !!

2 polubienia

Teściowe się liczą?

1 polubienie

A kaftanik przeciwdeszczowy, tudzież porządną kurtkę na mrozy ma? :wink:
W lumpeksach świetne rzeczy można niekiedy wygrzebać dla naszych sierściuchów !

2 polubienia

@ihtiel i to wszystko Twoje? :open_mouth:
Czapki z głów… :slight_smile:
A psina, tak łagodnie patrzy :slight_smile:

2 polubienia

Takie ramki wstawiaja sie aitomatycznie, np przy cytowaniu jakoiegos artykulu ze zdjeciem czy obrazka z fb (pewnie podobnie bedzie z twitterem)

2 polubienia

A to nie wiem, ja sie zastanawialam czy dyzurny pajak skoczek za lodowka by przeszedl?
A mniejszy…

2 polubienia

Dobrze sądziłaś, bo miałam beagle, ale on “odszedł” w kwietniu z powodu choroby :frowning:
Teraz mam tego malucha, bo nie chciałam tak żywiołowego psa jak beagle.
On może mały, ale bardzo lubi szaleć i wcale to nie są kanapowce :wink: Ma dopiero sześć miesięcy.

2 polubienia

Jeszcze nie, ale szukam :slight_smile:

2 polubienia

Kotelka sliczna. A jak ma na imie?

A psina tez sympatyczna

1 polubienie

Ja pisalam o zwierzetach a nie o bestiach :rofl:

1 polubienie

Kotełka się nazywa Ishtar

1 polubienie

Tez wole łąki
Dobrze ze teraz do glosu dochodza powoli (niestety powoli) obroncy natury

A te zwierzaczki milutkie to wszystko twoje???

@ZiraaeL , a coś ze świata muzyki ? np. Mick Jagger ?
Upsssss, glonojad jakiś ?:stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia