Dzien dobry w Dniu...hmmm...trudno wybrać

bo mamy:
Rocznicę lądowania pierwszego człowieka na księżycu 21. Juli 1969 02:56:20 Neil Armstrong

  • Dzien Junk Foods, czyli jedzenia tak zwanego śmieciowego (ze niby raz w roku można sobie na to pozwolić)
  • Dzien lodów kremowych
  • niemiecki Dzien Pamięci o Zmarłych Narkomanach
  • belgijskie Święto Niepodległości

a ja wybieram kwiatki z Doliny Upiorów :

1 polubienie

Wybieram dzień lodów , owocowych !!!
Jak coś :grin:

1 polubienie

U nas sa swietne jogurtowo-owocowe

1 polubienie

Mam w lodówce kilka smaków , w tym jagodowa bananowe.

1 polubienie

:dizzy_face:
Czegos takiego u nas nie doswiadczysz

1 polubienie

Pierwszy raz taki smak kupiłam .
Nie pije żadnego napoju z lodówki , badziewnych skoczków itd , tylko kawa , zwykła woda i lody dla ochlody :wink:

1 polubienie

Na te pogode? Lody
A jedzenie wole domowe. Przynajmniej wienm, ze hamburger to nie pies zmielony razem z buda i lancuchem.

1 polubienie

Dzisiaj nic nie wyhieram.
Po osiemnastu godz8nach spedzonych na wozku,boli mnie kazda czesc ciala.
Ze dwa dni bede docjodzil do siebie.
Dzien dobry.

2 polubienia

To wesele juz sie skonczylo? Maja zwyczaj poprawin czy juz panstwo mlodzi w podrozy poslubnej?

2 polubienia

Jutro wyruszaja w podroz poslubna.dzisiaj dzien spedzaja w hotelu,gdzie bylo wesele

3 polubienia

A ja dziś na będę będę miał gotowaną wątróbkie w pieczarkach. I już mnie śliny ciekną bo i ogóreczki kiszone zacnie do tego podane będą. A teraz radebergerka sobie popijam, coby większego jeszcze apetyciku nabrać. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja przy tych upalach to makaron na zimno z surowymi posiekanymi ogorkiem, pomidorem, papryka i cebulka plus olwe i kropla octu modenskiego. Moze wieczorem o jakiejs proteinie pomysle? Albo skonczy sie kolejnym makaronem tym razem w sosie carbonara?
Dobrze, ze jest wiatr, bo termometr wylozony w sloncu w ciagu minuty niebezpiecznie zblizyl sie do gornej granicy skali czyli 50°

3 polubienia

:dizzy_face:

Takiemu to dobrze

1 polubienie

No to milego wypoczynku
A to dla was:
image

image

1 polubienie

Zdecydowanie wybieram…kwiatki! Kiedy czytalam “My, dzieci z dworca ZOO” robilo mi sie slabo!

2 polubienia

O! Nie wiedzialam ze w Polsce to sie tez ukazalo
Ja czytalam w oryginale
i pozniejsza historie jednych z nich

1 polubienie

Ukazalo sie i to w1984, potem mialo wznowienia w latach 90 - juz bez ingerencji cenzury. Ponoc pod koniec lat 70 bylo drukowane w jakiejs gazecie w odcinkach.

2 polubienia

O, tak Jula to miala jako lekture (w szkole podstawowej). I bardzo dobrze!

1 polubienie