Dzien dobry w Dniu...hmmm...trudno wybrać

bo mamy:
Rocznicę lądowania pierwszego człowieka na księżycu 21. Juli 1969 02:56:20 Neil Armstrong

• Dzien Junk Foods, czyli jedzenia tak zwanego śmieciowego (ze niby raz w roku można sobie na to pozwolić)
  • Dzien lodów kremowych
  • niemiecki Dzien Pamięci o Zmarłych Narkomanach
  • belgijskie Święto Niepodległości

a ja wybieram kwiatki z Doliny Upiorów :

1polubienie

Wybieram dzień lodów , owocowych !!!
Jak coś :grin:

1polubienie

U nas sa swietne jogurtowo-owocowe

1polubienie

Mam w lodówce kilka smaków , w tym jagodowa bananowe.

1polubienie

:dizzy_face:
Czegos takiego u nas nie doswiadczysz

1polubienie

Pierwszy raz taki smak kupiłam .
Nie pije żadnego napoju z lodówki , badziewnych skoczków itd , tylko kawa , zwykła woda i lody dla ochlody :wink:

1polubienie

Na te pogode? Lody
A jedzenie wole domowe. Przynajmniej wienm, ze hamburger to nie pies zmielony razem z buda i lancuchem.

1polubienie

Dzisiaj nic nie wyhieram.
Po osiemnastu godz8nach spedzonych na wozku,boli mnie kazda czesc ciala.
Ze dwa dni bede docjodzil do siebie.
Dzien dobry.

2polubienia

To wesele juz sie skonczylo? Maja zwyczaj poprawin czy juz panstwo mlodzi w podrozy poslubnej?

2polubienia

Jutro wyruszaja w podroz poslubna.dzisiaj dzien spedzaja w hotelu,gdzie bylo wesele

3polubienia

A ja dziś na będę będę miał gotowaną wątróbkie w pieczarkach. I już mnie śliny ciekną bo i ogóreczki kiszone zacnie do tego podane będą. A teraz radebergerka sobie popijam, coby większego jeszcze apetyciku nabrać. :stuck_out_tongue:

1polubienie

Ja przy tych upalach to makaron na zimno z surowymi posiekanymi ogorkiem, pomidorem, papryka i cebulka plus olwe i kropla octu modenskiego. Moze wieczorem o jakiejs proteinie pomysle? Albo skonczy sie kolejnym makaronem tym razem w sosie carbonara?
Dobrze, ze jest wiatr, bo termometr wylozony w sloncu w ciagu minuty niebezpiecznie zblizyl sie do gornej granicy skali czyli 50°

3polubienia

:dizzy_face:

Takiemu to dobrze

1polubienie

No to milego wypoczynku
A to dla was:
image

image

1polubienie

Zdecydowanie wybieram…kwiatki! Kiedy czytalam “My, dzieci z dworca ZOO” robilo mi sie slabo!

2polubienia

O! Nie wiedzialam ze w Polsce to sie tez ukazalo
Ja czytalam w oryginale
i pozniejsza historie jednych z nich

1polubienie

Ukazalo sie i to w1984, potem mialo wznowienia w latach 90 - juz bez ingerencji cenzury. Ponoc pod koniec lat 70 bylo drukowane w jakiejs gazecie w odcinkach.

2polubienia

O, tak Jula to miala jako lekture (w szkole podstawowej). I bardzo dobrze!

1polubienie