Dzień dobry w Dniu Kota Dachowca

I oby nic podobnego się nam nigdy nie przytrafiło, by skrzywienia nie było na całe życie atka.

1 polubienie

Odpowiedni piesek szybko załatwi sprawę, Np, wilczyca mojej córki. “Uwielbia” koty. A one, jak jeden, jej nie chcą uwielbiać.

Dość dawno temu, jeszcze gdy moje dzieci niewielkie były, w okolicy panował wielki dziki kocur. Nawet hycle nie mogły go dopaść. Niebezpieczny był nawet dla ludzi, dla dzieci szczególnie, a psie pupilki nie chciały za bardzo na spacerach się pojawić. Ze to pojawił się nowy sąsiad z psem bokserem. I ten ostatni rozwiązał problem na trzeci dzień po wprowadzce.

3 polubienia

Niebezpieczny kot…tego jeszcze nie bylo!
image

1 polubienie

Dzikie koty potrafią być niebezpieczne.

2 polubienia

Racja @birbant. Kiedy jeszcze żyła moja Sara (owczarek poniemiecki :stuck_out_tongue: ) , żadnego kota nie uświadczyłam…

2 polubienia

Suki są szczególnie na koty zawzięte.

2 polubienia

Oj tak.
Choć to nad wyraz łagodne i przymilne psisko było nawet w stosunku do suk, jednak do pewnego zdarzenia, którego nie przewidziałam… i to był mój błąd. Opowiem Ci kiedyś, bo za długo by było :slight_smile:

2 polubienia

Brawo bokser!!!

2 polubienia

Mnie pies sasiada zagryzl dwa male kotki,

1 polubienie

Koty nie są substancją stałą. Są cieczą. (Czyli przymują kształt naczynia w ktorym się znajdują) Konkretnue cueczą nieniutonowską.- bo jednak czasem potrafuą byc twarde
https://images.app.goo.gl/VAwZBBGhJ7vLb1Bz6

2 polubienia

Mój kotełeczek nie jest dachowcem tylko kolputerowcem, bo atakuje kable i chce wylegiwać się na klawiaturze. Skaranie boskie z tym, bo uparty na tę klawiaturę jest nad wyraz. Wczoraj na pół dnia wszystko zdemontowałem i schowałem, bo nie ma sposobu na to, by na ten mój laptop nie właził.

3 polubienia

Moja przyjaciółka miała identyczny problem z kotem , jak tylko odpaliła komputer on już się na klawiaturze kładł , każdego roku przegryzł jej kable od lampek choinkowych , nie mogła zostawić na stole kawy i ajerkoniaku, zaraz pyszczek tam wkładał.

2 polubienia

Ciekawy swiata,pewie na pytamy chce wejsc,z jaka kocica pogadac))

3 polubienia

zbuduj piec, to mu przejdzie (na piec) :wink:

5 polubień

Mam kominek, ale go nie rusza. Teraz koty z duchem czasu idą.

3 polubienia

Ciągnie to do myszki :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Prawie wszystkie koty to lubia
“Moje” spaly na laptopie

1 polubienie