Dzień dobry w Dniu Muzyki Country

I znów liczę na collins02
A pozostałe święta to;:

  • Dzień Toma Sawyer-a
  • amerykański Independence Day
  • Święto Hot Doga

Magia drzew dziko rosnących:

2 polubienia

Dzis u mnie dzien farby! A drzewo takie jak lubie:)

1 polubienie

Cześc Ata, zdjecie i drzewo na fotografii jak zwykle urokliwe :slight_smile:

1 polubienie

A a w rzeczywistosci jeszcze bardziej

1 polubienie

Dzien farby…
Jak zwykle zagadkowo

1 polubienie

Lubie muzyke Cauntryzreszta jakinne rodzaje muzyki,
Zdna dobra muzyka,nie jest zla.
Dzien dobry.

2 polubienia

Bylebyś nie liczyła na mnie w ewentualnym dniu hip hopu lub disco polo :grin:

Johnny Cash,Waylon Jennings,Kris Kristofferson,Willie Nelson…Wobec tego nie mozna przejsc obojetnie…
I to najlepszy dowod ze country potrafi byc muzyką wspaniałą…

2 polubienia

Niewątpliwie coś w tej piosence jest, pomimo mojej niechęci do tego gatunku collins.
I podejrzewam, że nie uświadczę wielu takich w tym stylu, jak ten zapodany przez Ciebie, przy którym przystanęłam. Pewnie jest ich jeszcze trochę, ale nigdy mnie do nich nie ciągnęło, więc za bardzo nie znam.
Country, to dla mnie w dalszym ciągu takie nasze disco polo zza oceanu :wink:

3 polubienia

Dobra czy zła, to pojęcie względne. A z gustami się nie dyskutuje podobno :wink:
Tylko ja nie mogę powiedzieć, że disco polo np., to dla mnie muzyka dobra :open_mouth:
Ale masz rację - każda muzyka, która ma swoich odbiorców jest potrzebna ! :grinning:
Wszak muzyka łagodzi obyczaje??
Dzień dobry. A właściwie niedługo dobry wieczór Leo :yum:

1 polubienie

Juz chocby za sprawa Kristoffersona czy Casha,zgodzic sie nie moge.Zreszta tacy muzycy jak ci powyżej,to muzycy pelną gębą i doprawdy nie wiem skad ta uporczywa mania porownywania country z dp…
Byc moze za sprawa takich “dam” jak Tammy Wynette…Byc moze ten kiczowaty styl jak Dolly Parton…A moze przez rodzime potworki jak Gang Marcela…
Ale posluchaj Brendy Lee lub Patsy Cline…Posluchaj jak gral niegdys Carl Perkins lub najwiekszy obok Casha,Hank Williams…

2 polubienia

ok, ok
Ja tez nie bylam zachwycona, jak zobaczylam co wstawilam (tak w ciemno)
Teraz juz bede sprawdzala wszystko

A tak przy okazji (juz dawno mialam cie o to zapytac): Co sadzisz o muzyce Heavy Metal? A o festiwalu w Wacken?

1 polubienie

No to moze wstawisz cos swojego?

No to (prawie) dobry wieczor

Staram sie sluchac wiecej niz kiedys…Stad mam na polce W.A.S.P,Living Colour,Iron Maiden,Judas Priest czy Marylin Mansona…Kiedys lubilem Megadeth czy Glenna Danziga…Tyle ze i tak najbardziej lubie AC/DC:))
Nie pytaj mnie o festwiale bo nie uczeszczam,glownie z braku czasu na takie eskapady…Plyty jednak wynagradzaja mi wszystko…
Nie jest i nigdy nie bedzie to moj ulubiony styl ale zdarzaja sie rzeczy fantastyczne.Oraz takie ktore uwazam za mocno przereklamowane jak np. Guns And Roses…
O wiele bardziej cenie hard rocka i to jest jeden z moich ulubionych gatunkow.

1 polubienie

Nie ma zlej muzyki,sa tylko odbiorcy nie umiejacy sluchac.
Jezeli sa odbiorcy,to znaczy,ze jest dobra muzyka.

1 polubienie

A nie powiedzialas mi,dlaczego pytasz?
I dlaczego akurat ten,w sumie malo znany w Europie,festiwal?

1 polubienie

Uwielbiam słuchać Brendy Lee.

1 polubienie

Ze wzgledow osobistych
Poza tym to blisko mnie