Dzień dobry w Dniu Porządkowania Komputera

@okonek
Wtedy to jeszcze byl luz…
Az strach pomyslec gdyby to byla taka sytuacja jak obecnie. Mnie pewno by egzorcyzmom poddano, o ile nie gorzej

1 polubienie

Jakim egzorcyzmom? Od razu by Cię w święconej wodzie utopili.

1 polubienie

Dobry ten orkan. A u nas też nieźle wieje!

1 polubienie

U nas już 2 ofiary. Na matkę i córkę spadła blacha dachowa. RIP.

1 polubienie

@elsie
Wlasnie moje dorosle dzkiecko zakomunikowalo ze w jego miescie nie jezdzily rano ani autobusy, ani tramwaje, rower przy tej wichurze tez trzeba bylo wykluczyc. Slowem jak w bajce o spiacej krolewnie miasto zamarlo!

1 polubienie

To ja wczoraj zacząłem święcić. Rozkręciłem swój główny komputer do muzyki, żeby go odkurzyć i poczyścić. Złożyłem i matryca nie działa. Rozkręciłem znów… wszystko posprawdzałem, powypinałem i na nowo powpinałem… i matryca dalej nie działa.
Wyjąłem baterię i podłączyłem do prądu… i działa. Włożyłem baterię - działa…
Cholera wie o co chodziło… coś się zablokowało po rozebraniu i odblokowało jak dostał prąd z sieci… Komputery są jakieś inne…

1 polubienie

Jula jak przysłała zdjęcie to były same WŁOSY!

1 polubienie

@anon86894402
Moj komputer wczoraj tez mial kaprysy ale mu przeszlo
Natomiast od kilku dni stale cos sie psuje. Ledwo naprawilam pralke i to z trudem (programator) to wysiadla sokowirowka - po dluzszej analizie stwierdzilam ze pas gumowy uszczelniajacy sie przetarl i glowkuje czym by go zastapic. A na reperature czeka od dawna maly czajnik elektryczny (nie bardzo oplaca sie naorawiac, ale takie male czajniczki sa niedostepne a te na prawie 2 litry sa za duze dla mnie)

1 polubienie

@elsie
:scream:

1 polubienie

Telefonu używaj. Ja ostatnio porzuciłem laptopa dla telefonu.

1 polubienie

U mnie nie przejdzie. Muszę mieć dwa laptopy do muzyki.

2 polubienia

O kurła. Mnie muza w tle leci. Na phonie.

1 polubienie

@Devil
A po co mi telefon?
Zeby mi sie palce mylily przy klikaniu?
Na codzien mi niepotrzebny, bo mam laptopa i komputer. Zdjecia robie aparatem a latarke mam osobno. Rozwaze jednage kupno tegoz telefonu jezeli bedzie mial funkcje odkurzania i prasowania :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Wierzę Ci… Dla mnie za ciężko się podłącza urządzenia, które są mi potrzebne. Więc telefon nie wchodzi w grę…

1 polubienie

W telefonie masz to wszystko. Latarka, aparat. Niedługo drinka będą mogły robić.

1 polubienie

@Devil
To poczekam na drinka
A tymczasem wypije zalegla herbatke z konopi. Konopie u nas robia furrore w kazdej postaci!!! image

1 polubienie

Bo to zielone zdrowie. Dar natury. Na padaczkę i dobry humor.

1 polubienie

Kociewie znam i lubię, ale żeby zaraz Światowy Dzień? To w Gabonie, Australii i na Mauritiusie też dziś wielkie święto Kociewia?

1 polubienie

A dlaczego nie? Jak się sami nie pochwala to kto ma to zrobić?

3 polubienia

લાંબા જીવંત કોસિવી
(Niech żyje Kociewie - w jezyku gudżarati)

4 polubienia