Dzień Dobry w Dniu Saksofonu

Inne dni:

  • Dzień Jedności Szwedów
  • Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Wyzyskowi Środowiska Naturalnego podczas Wojen i Konfliktów Zbrojnych
  • Dzień Wędrówki bez Kompasu

3 polubienia

No to ja dziś, w ten Dzień, wyjdę na miasto bez kompasu. Będę wędrował z nadzieją że nie zabłądzę.
Na wszelki wypadek jednak wezmę komórkę z GPS-em.:money_mouth_face:

A jeśli chodzi o dobrze znany saksofon, znany szczególnie miłośnikom jazzu, jest to instrument drewniany, mimo iż wszyscy widzimy jaskrawo, że jest on piękny, błyszczący, metalowy.:yum:

4 polubienia

To dzis wyjade z saksofonem a nawet (z mysla o szczerym :innocent:) saksofonistka! :grin:

1 polubienie

Pamietam jak mi kiedys proponowano GPS (przez telefon). Grzecznie powiedzialam, ze dziekuje. To sie tak zdziwili, ze ryknelam wsciekla “a po co mi, do domu nie trafie?”

2 polubienia

@Antykwa
Moj google podaje ze saksofon zrobiony jest z mosiądzu, ale mimo to podchodzi pod kategorie instrumentow drewnianych, poniewaz ton wydobywa sie przez koncowke z trzciny

3 polubienia

Dlaczego z mysla o szczerym?

1 polubienie

Interesujące

2 polubienia

Z okazji dnia saksofonu…
Tak konczy sie druga w dyskografii,plyta Petera Gabriela…Home,Sweet Home…
Niejaki Tim Capello ktory zagral tutaj na saksofonie,byl i jest dla mnie,kims zupelnie nieznanym…
Ale chwala mistrzowi ze dal mu pograc.Bo az iskrzy!!!

4 polubienia

Przypomniałeś mi o TYM PANU:

3 polubienia

Ja?
A niby jak…Nie znam go…
Zresztą…Nigdy nie zrozumiem dlaczego tak niezli muzycy zajmuja sie taką szmirą…
Zeby to choć trwalo 2 i pol minuty…Ale nie…6 coorva :innocent:

1 polubienie

Świetnie się tego słucha dla relaksu …
MUZYKA ma różne oblicza
image

1 polubienie

To prawda: chodzi o drewniany stroik!

1 polubienie

Wprawdzie szczery mowil, ze lubi FLECISTKI ale tak naprawde chodzilo mu KLARNECISTKI. A poniewaz na saksowfonie gra sie bardzo podobnie to mi sie przypomnialo… :grin:

1 polubienie

@collins02
A ja wreszcie znalazlam te piosenke o ktora juz od dawna ciebie i innych pytalam a wiedzialam tylko ze powtarzalo sie slowo “September” Bedzie wieczorem!
Kilka dni temu w radio szla wersja orkiestrowa i podali tytul

Teraz dopiero doczytalem :rofl::rofl::rofl:
Juz kiedys z tego polewalem a tu znowu!
Dzien zapobiegania wyzyskowi srodowiska naturalnego podczas wojen:)))
No to przed bombardowaniem proponuje na terenach ogarnietych wojnami,postawic tabliczki:Tu obowiazuje zakaz bombardowania z uwagi na swiezo posadzone sadzonki!!! :rofl::rofl::rofl:
Mozna tez inaczej:
“Uprasza sie o nieostrzeliwanie trawnikow i zielencow!”
W imieniu ryb jednoczesnie,domagamy sie zaprzestania wypuszczania torped! :roll_eyes:

2 polubienia