Dzień dobry w Dniu Świętości Życia

Poza tym mamy:

  • europejski Dzień Talentów
  • międzynarodowy Document Freedom Day
  • Våffeldagen czyli Dzień Wafla w Szwecji
  • Dzień Czytania Tolkiena
  • Międzynarodowy Dzień Gofra

A tymczasem robi się coraz chłodniej. W nocy temperatury około 7°C. Jeszcze tylko śniegu brakuje. A krokusy dość dobrze znoszą śnieg:

image

5 polubień

Tolkiena nie poczytam. Wafli nie lubie. Gofrow też nie za bardzo. A co do ochrony zycia? Ratuj sie kto moze.

2 polubienia

Dzień dobry. W nocy temperatura była minusowa a jakieś pół godziny temu prószył śnieg.

2 polubienia

@mężatka
To tak jak u nas tyliko bez sniegu

2 polubienia

@okonek
No to swietuj Dzien Talentow!

1 polubienie

To ja też dzień talentów będę świętowała. Swoich. Odkąd jestem w domu stwierdziłam, że nikt nie ma takiego talentu do leniuchowania, jak ja. Wreszcie w czymś jestem niedościgniona! :relaxed:

3 polubienia

To jakoś żaden z dni nie dla mnie… A u nas coraz cieplej (ale w nocy est minusik…).

1 polubienie

Świętość życia! Większość ludzi ma tę świętość głęboko w d…

2 polubienia

Tolkiena bardzo lubię. W końcu jestem elfem.
A jeszcze dziś zaczęło sie “nauczanie zdalne”
Wygląda mniej wiecej tak:

3 polubienia

Bez szału

1 polubienie

Mam plus 15 za oknem i 3 dzien pieknego słońca…Jaka szkoda ze nie mozna sie z tego cieszyć jak co roku…
Zycie jest dla mnie świete zawsze a nie od świeta.
Dzień wafla…Co trzeba miec w glowie aby cos takiego wymyślić??? :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

w kulinarnych pomyslach na dni czegostam to Amerykanie przoduja…
mnie nie pytaj jaki dzis jest dzien, ale widze, ze padac przestaje i jest szansa wybrac sie wreszcie po zakupy. ostatnie dwa dni lalo, i wichura, bez wirusa mozna zapalenie pluc tez zlapac.
juz pocieszaja jak moga, ze w wiekszych aglomeracjach zaczna kontrolowac ruch telefonow komorkowych - na razie zarzekaja sie jak zaba blota, ze nie imiennie. a to dopiero 11 dzien, jeszcze miesiac z dalsza mozliwoscia przedluzenia…
jakbym byla mlodsza to bym sie najela do zbiorow truskawek albo innej kapusty, zeby w domu nie siedziec.

1 polubienie

Ciekawe jak takie zbiory bedą za miesiąc lub dwa,wyglądać.Ja truskawki kojarze z czerwcem…Ale dzisiaj nic juz nie jest normalne…

2 polubienia

truskawki w Huelva to juz sie koncza. zreszta w tym roku to i tak bylo nieciekawie, bo najpierw listopadowe ulewy, a potem huragan Gloria narobily zniszczen, ze plony czasem o polowe nizsze. dla rynku wewnetrznego zbawienie, ze nie mozna eksportowac - ceny az tak nie podskocza. dla producentow? bywaly zle lata, wiekszosc ubezpieczona a i sa fundusze ratunkowe rzadowe na czarna godzine.
gorzej jest z zaopatrzeniem w maseczki i rekawice. ale to wszedzie
sektor agrarny pracuje normalnie - nawet powiedziałabym kryzys nadprodukcji bo problemy z eksportem.
a przez te lata kryzysu to udzial obcokrajwcow w produkcji - czytaj zbiorach, zniwach czy biezacej pielegnacji jest stosunkowo maly.
zbiory ida wolniej ze wzgledu na koniecznosc dezynfekcji i zachowanie odleglosci. no i codzienne badania temperatury czy innych symptomow.
na razie jak mowia zarcia nie zabraknie.
oby tylko cierpliwosci wystarczylo.

2 polubienia

@ihtiel
:dizzy_face:

@collins02
Zeby wymyslic dzien wafla chyba trzeba miec w glowie wafle

2 polubienia

@Devil
Jutro chyba bedzie cos dla ciebie

@Bingola
No moze nie wiekszosc, ale wielu

Międzynarodowy dzień wódki i ateizmu?

@elsie
Nawet dzien swietosci zycia?

1 polubienie