Dzien dobry w Dniu Uścisków. Macie kogo dzisiaj uściskać?

Koleżanek mam sporo. Ale to koleżanki. Nic na poważnie.
Zresztą ja uważam że większość lasek się teraz szmaci. To nie są kobiety do tańca i różańca. Jedynie do carpe diem.

2 polubienia

Patrz wyżej.
A poza tym ja jestem egoistą. Wymagam od innych wiele bo wiele wymagam od siebie. Od pieniędzy wolę zasady. Uczciwość, szczerość, kompromis, podział obowiązków.

Czasem bywam konserwatywny. Nie podobają mi się całodniowe ucieczki kobiet do roboty.
Ma być czas dla domu i rodziny.

Czyżbyś miała na myśli @ata-ata tradycyjną, prawie zapomnianą stalówkę z obsadką? :open_mouth:

1 polubienie

Oczywiscie.Te sprawy dyktuje serce i nic na siłe bo bedzie dramat.Ale nawet jesli Twoja opinia o wspolczesnych pannicach,jest trafna,wypadaloby dac sobie szanse.Oraz którejś z dam…
Byc moze ona siedzi teraz w domu i mysli podobnie?Tego nie wiesz a czas leci…
Zreszta ja nie sugeruje polowania na żone.Wrecz przeciwnie.Nie kazda dziewczyna ma wszystko wymalowane na twarzy.Moze jest cos z czym czeka wlasnie na Ciebie?I moze powie Ci o tym …na trzeciej randce?
Mam wrazenie ze sie schowales za bezpiecznym murem.Jak dlugo bedziesz oglaszac poczatek weekendu z tą samą satysfakcją?

1 polubienie

@Devil
Masz takie poglady jak moj syn, niestety. Powiada ze chcialby ladna i madra, ale te ladne nie sa madre a te madre nie sa ladne

1 polubienie

@Antykwa
Nie, takiej uzywalam tylko wszkole podstawowej
Mam na mysli porzadne tak zwane wieczne pioro

1 polubienie

Dlaczego niestety?
Nie chcę pustaka wymalowanego jak papuga siedzącego na Instagramie i robionego dzióbki do followersow.

2 polubienia

Niestety: za daleko…

1 polubienie

@elsie
A kiedy przewidujesz?

1 polubienie

Ja nie dojrzałem emocjonalnie. I na razie tak mi dobrze. W roli ojca to wcale się nie widzę. Lubię spokój, wygodę, luz, rozrywki.

2 polubienia

Przynajmniej uczciwie.Tez tak kiedys myslałem.Tylko ze ja w domu jedynie spalem i jadlem.Reszta to podroze,dziewczyny,koncerty,pilka,tenis…I moze dlatego komputer wydaje mi sie dzisiaj w swym spolecznosciowym wymiarze,katastrofa cywilizacyjną…

2 polubienia

Raczej internet. Dzieli poprzez łączenie. Ustrojstwo.

2 polubienia

Tak.Racja.

1 polubienie

To zależy od tego, kiedy Jula się “pozbiera”. I od mojej możliwości chodzenia.

1 polubienie

Tak!
12 luty 2020 roku zapamiętam jako dzień pogrzebu Romualda Lipko.
Zamiast uścisków czuję UCISK W SERCU…SZKODA…

3 polubienia