Dzien dobry w Dniu Uścisków. Macie kogo dzisiaj uściskać?

To z racji tygodnia walentynkowego
Mamy poza tym:

  • Międzynarodowy Dzień Walki z Wykorzystaniem Dzieci jako Żołnierzy
  • Światowy Dzień Darwina
  • rocznica urodzin Lincolna w zwiazku z tym amerykanski Lost Penny Day
  • Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem

Wczoraj wstawiłam zdjęcie drzewa które powaliła letnia wichura. Teraz kontynuuje temat: Drzewa

image

3 polubienia

Darwina szanuję za rozwalenie boskich bredni o stworzeniu życia.
Ściskać flaszkę lubię.

2 polubienia

Piora wieczne badzo lubie, choc oststnio zastapilam je cienkopisami. No i klopot z zaopatrzeniem w atrament niestety.
Usciskac to by sie kogos dalo, nawet przewidywany rosół.

2 polubienia

@okonek
Bardzo mily i prosty ten obrazek wybralas!
Mam nadzieje ze tej uwagi o rosole nie przeczyta tz wiadomy uzytkownik

@Devil
Masz racje z tym Darvinem

A oprocz flaszki nic nie masz? Naprawde?
:dizzy_face:

Juz chyba rok temu,pisalem ze dzieci-zolnierzy goovno obchodza takie dni.Ale wsrod oficjeli nie brakuje zapewne takich ktorzy sobie spasione geby wycierają taką kartką z kalendarza.I poprawiają samopoczucie.
Bo to jest problem w calej niemal Afryce.I zapewne w Azji takze.A juz z pewnoscia wszedzie tam gdzie islam kaze zabijac niewierne psy.
Nikt w tej sprawie nigdy nic nie zrobił.W takim Sierra Leone istanieja przynajmniej ze dwie oficjalne armie kryminalistów ktore nie tyle sie zwalczają co wywierają na siebie presje poprzez mordowanie cywilow.Oczywiscie rekami naćpanych dzieciakow.
Ktos pamieta by media sie tym zajeły?A moze nazwisko dziennikarza ktory tam sie udał?A moze ktos kojarzy Ali-Hassana-Al Bangure,pilkarza FC Watford ktorego miano deportowac do Sierra Leone choć tam zostalby zamordowany w 5 minut?
Nie.Swiat ma to w doopie.

3 polubienia

@collins02
Dokladnie tak sobie pomyslalam i nawet sie zastanawialam, czy wpisac ten dzien…
Jeden dzien nie wystarczy dopoki ktos sie tym nie zajmie, tak jak aktualnie juz powoli zajmuja sie okaleczaniem afrykanskich dziewczynek (choc z miernym rezultatem)

1 polubienie

Naprawdę.

Szkoda
:worried:

Takie życie

1 polubienie

@Devil
To mnie bardzo dziwi,
Przeciez znam cie juz dlugo i mysle ze dziewczeta powinny zabiegac o ciebie

Mam charakterek.

1 polubienie

Czy wystarczy jeśli prawą prawicą uścisnę sobie lewą prawicę?
Pisać piórem nie będę bo jedyne jakie mam to to, które niedawno gołąb zgubił na balkonie. Pisanie nim pewnie wprawiłoby mnie w kompleksy, więc wolę nim kogoś połaskotać.

2 polubienia

@Antykwa
No cóż…
Ja piorem bardzo lubilam pisac i dosc dlugo uzywalam.
Obecnie mam elegancie jeszcze nie uzywane, ktore dostalam w nagrode za tlumaczenie

Pewnie masz na myśli @Atko takie współczesne, automatyczne, elektroniczne PIÓRO. Takie które w środku ma kałamarz z inkaustem. :blush:

1 polubienie

@Antykwa
Nie, takie juz prawie “zabytkowe” jakiego uzywalam dawniej przez wiele lat (wspanialej firmy Lamy)

Za pozwoleniem…Byc moze sa sprawy o ktorych nie wiem i tutaj,prosze o wybaczenie.
Ale z tego co piszesz,frajer jestes!Masz,o ile pamietam,ok. 30 lat i co?Nie lubisz siebie czy co???
Co to za pieprzenie,“mam charakterek”.A ja go nie mam???Spytaj paru tutaj :smiley:
Tak ogolnie,charakterek jest lepszy niz jego brak.I to kazda kobieta Ci potwierdzi.Cokolwiek mialoby sie za tym kryć.
Nic Ci nie mowi ze tutaj tak wiele znakow sympatii od płci przeciwnej,pada pod Twoim adresem?
Oj bracie…Obys sie nie obudzil w tym samym miejscu,z brzuchem po 40-stce…

4 polubienia

Wlasnie sie zastanawialam jakiej udzielic odpowiedzi zeby wreszcie zrozumial,
ale ty to ujales trafnie!!!
I co ty na to @Devil ?

2 polubienia

To bardzo miłe ale my się nie znamy. I nie widzimy :alien:

1 polubienie

To moze srobujesz po prostu porozmawiac z jakas dziewczyna? Jak bedziesz tak mowil jak tu piszesz to powodzenie gwarantowane!

1 polubienie