Dzień dobry w Dniu Włóczykija

Wszystkie Babcie są Wspaniałe więc brawo!!! Babcie.
Dzień lodów waniliowych? A kiedy będzie Lodów Malaga? Bo takie sobie w większym pojemniku właśnie sprawiłem.
Kiedyś tęskniłem za nieznanym mi masłem orzechowym. Teraz, po zużyciu kilku pojemników nie moge już na nie patrzeć.:drooling_face:

5 polubień

Kimże On jest ten Włóczykij? Twarz nic mi nie mówi, nick również, ale po reakcji sądząc nie jest on tu nieznanym. Szczególnie @anon70601590 wyjątkowo zaangażowanie się wypowiada. Więc oświeć mnie dziewczyno.:yum:
Coś mi na tym nowym forum umyka. :anguished:

2 polubienia

@Antykwa no przecież Tomek.
Dobrze że się odezwałeś bo mi przypomniałes ze miałam do Ciebie zadzwonić. Zaraz zatem to uczynie :grin:

4 polubienia

Wybacz Tomku że ja taki zacofany, nie zorientowany ale cóż, poczta nie trafiła, umyślny zabłądził czy co. Informacja nie dotarła.:yum:

2 polubienia

Juz chyba wyjasnione

1 polubienie

To sie u mnie nie sprawdza
Nie wszystkie babcie sa niestety wspaniale
Ale zdecydowana wiekszosc chyba

1 polubienie

Moje babcie obie byly super.
Nie bylo bogayo,ale czulem ich milosc.
Natomias juz moj dyn,mial tylko jedna taka babcie i nie hyla to moja matka.
Dla niej najwazniejsze byly dzieci siostry.

2 polubienia

Wiec jednak tak jak przypuszczalam (tak tez bylo u mnie) nie wszystkie babcie sa super
Ale ja mialam taka super babcie (niestety moj syn juz nie)

1 polubienie

Ja pisalem,obie mialem super.
Nie nie bylo prezentow,za gruba gotowke.
Ale slodkie buleczki z bialym serem,zimny zur,owocow ile zapragnalem,czasem ale byla ta wiez,miedzy wnukiem a babcia
Dziadek znow wprowadzal mnie od najmlodszych lat w tajniki kowalstwa,rowniez artystycznego,a gdy mu pomagalem zawsze pare zlotych dal,zrobil i samochod na pedaly))
Czasem razem pozzlismy na grzyby,bylo siper.

2 polubienia

no to miales szczescie
Ja tez
Mnie wychowywala babcia do 10 roku zycia. Byla surowa ale sprawiedliwa. Milo ja wspominam. Prowadzila duze gospodarstwo ale nigdy nie byla zmeczona. I byla naprawde gleboko wierzaca. W boga a nie w kosciol. nawet kiedys powiedziala, ze ksieza popsuja wiare

2 polubienia

Mialem to szczescie,ze mialem w poblizu dwie kochajace babcie i jednego dziadka.
Drugieyo nie znalem,zginal w czasie wojny na Ukrainie.
Ale dziecinstwo,chociax ktotkie,milo wspominam
Chleb pieczony przez babcie,do dzisiaj mi sie sni po nocach,))
Madlo przez nia robione,juz nie ma takich smakow,

3 polubienia

Ja też lubię

4 polubienia

A wiesz, nigdy nie jadlam masla orzechowego…:slight_smile: Czy przyszlym babciom (nie tracmy nadziei) kwiatki tez sie naleza???

2 polubienia

Hahaha :smiley: ten ostatni najlepszy, bo autentyk, nie jakaś tam fikcja :wink: :stuck_out_tongue:

2 polubienia

A moczymordy?:slight_smile:

1 polubienie

To ja zdecydowanie stawiam na pistacjowe, albo świeże włoskie obierane ze skórki mrrrrr :heart_eyes:
Jak to dobrze, że alergii nie mam na te pestkowce jak co poniektórzy, że "jęzor ich po nich świerzbi: - (cyt.) … Pozdrowienia dla kolegi @benasek :grinning::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Bo babcie są do rozpieszczania nas @anieczka, też miałam taką :blush:

2 polubienia

Malaga !! To moje, najmojsze są ! :grinning::grinning:

2 polubienia

Kto by nie lubił… :wink:

3 polubienia

Bezwzględnie ! :sunglasses:

2 polubienia