Dzień dobry w Dniu Wszystkich Fajnych

…czyli nas
Dzisiaj jeszcze jest:

  • Dzień Dialogu z Judaizmem
  • Dzień Sztuki

W sobote:

  • Dzień Kubusia Puchatka (na pamiątkę urodzin jego twórcy A.A. Milne’a

a w niedzielę:

  • Dzień Emigrantow
  • Dzień Popcornu
  • Światowy Dzień Śniegu (ale gdzie ten snieg?)

A to wspomnienie zeszłorocznego śniegu:

image

4 polubienia

Oj u mnie idzie gwaltowne ochlodzenie, w gorach na horyzoncie na pewno snieg bedzie. I paskudny zimny deszcz na poziomie morza.
Na razie ciesze sie, ze w dzien prawie +20.

1 polubienie

Allah Akbar.

1 polubienie

Nie jestem wszyscy, ale fajny, to jak najbardziej. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

A jak tam ten fajny sfilcowany?

1 polubienie

Dziś całkiem, całkiem. Mimo opatrunku wlazł na parapet. Ciągle prosi o pieszczoty.
Ale, widać, energia wraca.

1 polubienie

Podstaw mu jakies krzeselko, zeby sie nie forsowal skakaniem

1 polubienie

Na ten parapet, to, akurat wskakiwać nie musiał. Wejście, jak na promenadzie dla niepełnosprawnych.

2 polubienia

Niedługo powiedzenie o zeszłorocznym śniegu nabierze innego znaczenia, ze względu na jego permanentny brak

5 polubień

U mnie, praktycznie; wiosna.

2 polubienia

U mnie tez, ale jak pisalam jednak idzie bardzo zimny front i jeszcze zima sie nie daje. Choc deszcz bardzo sie przyda.

2 polubienia

Ja sobie śnieg na zdjęciach oglądam…Ale nie mówmy “hop”: jeszcze jest sporo czasu!

2 polubienia

Dzień dobry. Niektóre rzeczy są fajne właśnie dlatego, że nie są codziennością jak np. pierwszy śnieg albo pierwszy ciepły wiosenny dzień, więc trochę szkoda, że to mija z powodu globalnego ocieplenia :frowning:

2 polubienia

Znalazłam TAKĄ CIEKAWOSTKĘ:
1993 – W Jeleniej Górze zarejestrowano najwyższą krajową temperaturę w styczniu (+17,0 °C).

2 polubienia

Dzien sztuki…Jakiej?
No i jak mozna to jednoczesnie obchodzic z dniem popcornu?
No chyba ze dla niektorych to to samo lub chodzi o…sztuke miesa :upside_down_face:

2 polubienia

@Mamita
A w okolicach Tarnowa w roku chyba 67 zmierzono temperature w poczatkach lutego. Wynosila +19 stopni!!!
niestety byla notatka tylko w miejscowej prasie. Widzialam wtedy ludzi w strojach letnich !!!

1 polubienie

W 1644 roku wiosna przyszła w styczniu i pod koniec miesiąca było tak ciepło, że rośliny zaczęły kwitnąć, a w lutym wzeszło niedokoszone zeszłoroczne zboże i to tak, że wydało plony.

2 polubienia

Czyli ANOMALIE POGODOWE to normalka!

1 polubienie

Może będzie w maju…

1 polubienie

A u mnie ludzie teraz w lesie zbierają kurki

2 polubienia