Dzień dobry w Międzynarodowym Dniu Muzyki

Takie tricolor też są śliczne.

2 polubienia

Jednak nasze trzymanie kciuków przydało się :kissing_heart:

3 polubienia

Taka jest wlasnie Diana -jeden z kotow u rodziny (dalszej) w Polsce
Bardzo “powazna” i nie pozwoli sie nikomu glaskac nawet procz wlascicielki i mojego syna

1 polubienie

Nie wiem czy slomiany zapal, chyba raczej nie. Ja tez mam roznorodne zainteresowania od jezykoznawstwa po fizyke kwantowa
Typowe dla tworcow/artystow renesansu bylo

1 polubienie

@Bocca-Lupo wyniki nie są motywujące, ale jest szansa, że będzie dobrze :relaxed: a, że jestem uparty osiol i daze do tego o czym marzę, więc i tym razem dam radę :slightly_smiling_face: dziękuję za wsparcie :kissing_heart:

3 polubienia

Moja krew też jestem uparty osioł, miałam tak samo i udało się, teraz mam wyniki jak zdrowy człowiek czego i Tobie życzę :kissing_heart:

2 polubienia

Wirtualnie bo tylko tak mogę ściskam Cie bardzo mocno z tej radości i za wsparcie jakie mi dajesz :heart_eyes::kissing_heart:

2 polubienia

Nawet jeśli słomiany zapał, to nie szkodzi. Każda, nawet krótka, przygoda z jakąś dziedziną jest rozwijająca, a rozwijać się warto i niekoniecznie musi to przynosić jakieś racjonalne korzyści.

2 polubienia

Do usług…zawsze możesz na mnie liczyć :wink::kissing_heart:

2 polubienia

Tez tak mysle

1 polubienie

Czyli mam podwójne święto :grin:

1 polubienie

Muzyka, kawa…?

1 polubienie

Kawa i muzyka to mój luksus na starość :wink:

1 polubienie

No, to dzisiaj moje swieto… :slight_smile:

1 polubienie

Oczywiscie!

image

3 polubienia

Idę sobie dzisiaj osiedlową uliczką i widzę kotka na parapecie za kratką osłaniającą piwniczne okno i tak się zadumałam -jak on stamtąd wychodzi?
Ale nie pamiętam już czy był szary czy bury?

2 polubienia

O, dziekuje! :grin:

1 polubienie

DSCN7328a

5 polubień

:smiley: :smiley: :smiley:

2 polubienia

Ponadczasowe…