Dzień dobry w Międzynarodowym Dniu Muzyki

Wszystko juz bylo ale dzien walki z zapaleniem watroby,widze pierwszy raz :upside_down_face:

1 polubienie

Mysle ze jeszcze niejedno cie zaskoczy

1 polubienie

Ten kot ma imię. Można by zrobić konkurs i przekonać się, czy ktoś z odwiedzających tą stronę ma paranormalne właściwości i te imię odgadnie. :shushing_face:

2 polubienia

Paranormalne zdolnosci?
Mysle ze one nie dotycza odgadywania imion
Wedlug mnie to jest sposob porozumiewania sie w celu odgadniecia sytuacji…no nie umiem o tym pisac po polsku

Mimo to mozna by taki konkurs zrobic

3 polubienia

No to stawiam flaszkę dla pierwszego, kto te imię odgadnie. Każdy ma 1 szansę. Kto chce, niech próbuje. Kto nie chce, niech kibicuje. Flaszkę można zamienić na książkę, czekoladki lub cokolwiek innego. Konkursik do jutra północy. :wink:

2 polubienia

Zostawiamy to tutaj czy zalozyc osobny post?

1 polubienie

A jak tam Ci wygodniej. Mi to jest obojętne. Jak mamy tu jakiś cudowny umysł, to znajdzie wszędzie … :slight_smile:

2 polubienia

Ja typuje ze w nazwie sa litery b i a

1 polubienie

To ja mu nadaje imie ,Astor’’

2 polubienia

By głos był ważny, trzeba podać nazwę @ata-ata, tak jak to zrobił @Leone_Marco. :sunglasses:

2 polubienia

ok. To zostawiam ten temat tutaj
Musze juz konczyc, bo czekaja mnie porzadki
Pomysle przed snem i jak mi cos wpadnie do glowy to napisze

2 polubienia

OK.juz wysylam.)))

2 polubienia

Astor przyjęte.

2 polubienia

Ja obstawiam, że kotek ma na imię po prostu Kot :slight_smile:

2 polubienia

Kot przyjęte

2 polubienia

Tigul?

1 polubienie

Benasek-to Twój kotek?
Jak ma na imię?

2 polubienia

:wink: SZARIK!!!???

2 polubienia

A propos dnia muzyki, akurat wczoraj zmarł Karel Gott, człowiek ikona, legenda czeskiej i czechosłowackiej estrady…https://www.youtube.com/watch?v=BibNLUQG_-4

6 polubień

I on tez…
Czeski Tom Jones…Tak go zawsze nazywałem…Im starszy tym lepszy.
A ta piosenka powyzej trafia NATYCHMIAST do moje bazy.
Niby wszyscy [i slusznie!] sluchamy teraz Nohavicy ale…Jesli Gott TAK śpiewał ostatnio jak powyzej to kupilbym taką plyte!

3 polubienia