Dzień dobry w Ogólnopolskim Dniu Seniorów

Z innych świąt polecam:

  • Światowy Dzień Jakości
  • amerykański Dzień Ogórka Konserwowanego (nie wiem jakie sa w Ameryce, ale dla mnie najlepsze są polskie)
  • Dzień Dziurkacza (opatentowanego przez -a w 1886 roku)
  • Dzień Chorych na Cukrzyce
  • wieczorem widoczne będą Leonidy

A dla wszystkich seniorów serdeczne życzenia!

image

2 polubienia

Oooo jak piekna! Ja mam dzis dzien picia. Musialam zjesc cos slonego i teraz kranowe lykam!!!

1 polubienie

A jak dzisiaj nastroj?
bo martwilam sie wczoraj o ciebie

1 polubienie

Wczoraj rzeczywiscie czulam sie marnie ale dzis jest duzo lepiej. Badzmy dobrej mysli, bo po co byc zlej… :grin:

2 polubienia

Zaraź mnie odrobinę swoim cudownym optymizmem, bo się nie wyspałam i na wszystkich dzisiaj warczę :wink:

2 polubienia

Dzień dobry. Nie zawsze mam coś do napisania, więc daję lajka, by dać o sobie znać, a chcę o sobie dawać znać, bo lubię Twój cykl postów :heart:

3 polubienia

Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! To dmucham. Mam nadzieje ze optymizmem. Dzis zjadlam ze dwadziescia czekoladek… :sob:

2 polubienia

U nas w ubiegłym tygodniu obchodzono Regionalny Dzień Seniora. W centrum kongresowym urządzono wielkie spotkanie z masą propozycji zdrowotnych, zatrudnieniowych oraz z rozrywką i kulinariami.
Muszę przyznać że sporo sie u nas dzieje w temacie “senior”.:yum:
Leonidy pewnie nie będą jednak widocznie jeżeli wieczorem będzie tak lało jak wczoraj.:frowning_face:

3 polubienia

@Daniel86
Dziekuje bardzo
Ucieszyla mnie twoja odpowiedz :smiley:

1 polubienie

@Antykwa
Milo mi to czytac
Bo jak dotad to slyszalam o poklskich seniorach w aspekcie “moherow”
U nas nie obchodzi sie Dnia Seniora.
Seniorzy maja codziennie swoj dzien
Wedlug ostatnich ankiet jezeli chodzi o sport to w grupie 60+ sport uprawia okolo 70 % a mlodsi tylko 40% (!!!)
Grupy taneczne, szachowe i inne to wiekszosc energicznych i entuzjastycznych seniorow.

1 polubienie

A kto to jest senior?
Zalezy od kalendarza czy od tego,co komu w sercu gra?

2 polubienia

Tak jak Ty myślę, że seniorem jest ten, kto się nim czuje, ale w praktyce są sztywne reguły wiekowe.

2 polubienia

Wiesz czego teraz slucham?
Christie!
Najczesciej wznawiana plyta w Polsce,spośród licencyjnych,od 1970 roku! Zrosłem sie z tym albumem.Bawilem sie przy tym w podstawowce i …podczas mojej"40" :smile:
Bawilbym sie i dzisiaj gdyby bylo z kim…Tzn. jest z kim ale nikt “nie ma czasu”…
To teraz powiedz mi co tu jest starzeniem sie,co gnuśnieniem a co lenistwem…I gdzie ja sie w tym lokuje,sluchajac tych samych ulubiencow po blisko pol wieku :rofl:

2 polubienia

Gdzie się lokujesz? A gdzie się widzisz? Gdzie się odnajdujesz? Siedzisz i płaczesz, że Cię wszystko boli i że nigdzie nie pójdziesz ani nie pojedziesz? Nie? No więc już wiesz :wink:

3 polubienia

:smiley::smiley::smiley:
Krzepiące!Dzieki!
Niektorzy,tutaj takze,twierdzą cos o “zamykaniu sie w sobie” itp…
To dla Ciebie…

2 polubienia

Dzięki :wink::cherry_blossom:

2 polubienia

Ale posluchaj!
Nie uciakaj,to tylko 3 minuty :slightly_smiling_face:

2 polubienia

A myślisz, że nie posłuchałam? Naprawdę tak pomyślałeś? :wink:

2 polubienia

@collins02
To zalezy co sier pod tym pojeciem rozumie. bo interpretacje sa rozne
A tak a propos. Gdzies o tym czytalam ze w Japonii ludzie im starsi tym bardziej szanowani i tak komplementem tambylo: “Widze ze pan ostatnio dosc przytyl i sie postarzal”

2 polubienia

Przepraszam ale wylazi ze mnie rutyna…
Jeszcze wczoraj pisalem osobny wątek ze tutaj nikt nie slucha…Nie dokonczylem a powinienem ze w dalszym ciagu klikanie bardziej sie liczy…
No i dostałas rykoszetem :slightly_smiling_face:
Przepraszam.

2 polubienia